1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Türk Hava Kurumu THK Personel Alımı Yapacak Kasım 2017
Türk Hava Kurumu THK Personel Alımı Yapacak Kasım 2017

Türk Hava Kurumu THK Personel Alımı Yapacak Kasım 2017

Türk hava Kurumu THK'ye lisans mezunu personel alımı ile tanker şoförü alımı yapılacağı belirtildi. THK personel alımı başvuru şartları ve detaylar için tıklayınız.

A+A-

Türk Hava Kurumu’na bağlı departmanların ve şirketlerin temel stratejileri, hedefleri ve performans göstergeleri doğrultusunda amaca yönelik insan kaynakları planlaması ve icrasını yönetmek üzere insan kaynakları direktörü alımı yapılacaktır.

Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi, İktisat, İşletme, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği bölümlerinin birinden mezun,  Tercihen İnsan Kaynakları Bölümü’nde Yüksek Lisans Derecesine sahip personel alımı ile ilgili diğer şartlar şu şekildedir:

İnsan Kaynakları alanında en az 5 yıl yöneticilik yapmış ve  en az 10 yıl tecrübeli, 4857 sayılı İş Kanunu, SGK ve tüm çalışma mevzuatlarına hakim, İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatı ve uygulamalarını bilen, Personel özlük işleri ve sair hukuksal altyapı deneyimi olması isteniyor.

En az 3 yıl Grup Şirketlerde çalışma deneyimine sahip, 45 yaşını aşmamış, İyi derecede İngilizce bilen, Organizasyon kurma ve geliştirme deneyimine sahip, Sigara İçmeyen, Ankara'da ikamet eden, Tercihen Mikro ERP programını ve/veya Logo, Netsis, Oracle vb. ERP IK Modüllerini daha önce kullanmış olması istenmektedir.

Gökçen Havacılık A.Ş bünyesinde faaliyet gösteren Ankara Etimesgut İkmal Şefliğinde çalıştırılmak üzere Akaryakıt tam zamanlı Tanker Şoförü alımı yapılacak.

Şoför alımı için şartlar şunlardır:

Ankara/Etimesgut ve civarında ikamet eden, Akaryakıt şirketlerinde en az 1 yıl yakıt tankeri kullanmış olan, Akaryakıt ikmalinde deneyimli olan, Takografa uyumlu D,E sınıfı ehliyeti olması,SRC 5 ve Tehlikeli Mal Taşımacılığı Sürücü Eğitim Sertifikasına sahip olan, Psikoteknik Değerlendirme Belgesi olan, Tanker ile uzun yola gitme engeli olmayan, Esnek çalışma saatleri ile uyumlu olan personel alımı yapılacak. THY insan kaynakları sayfası için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.