1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Türk Hava Kuvvetleri Sivil Memur Alımı Başvurusu
Türk Hava Kuvvetleri Sivil Memur Alımı Başvurusu

Türk Hava Kuvvetleri Sivil Memur Alımı Başvurusu

Lise, Önlisans ve Lisans Mezunlarının Başvurabileceği Türk Hava Kuvvetleri Sivil Memur Alımı İçin KPSS En Az Puan Almış Olmak Şartı Belirtilmemiş Son Başvuru 24 Nisan 2015

A+A-

Lise, Önlisans ve Lisans Mezunlarının Başvurabileceği Türk Hava Kuvvetleri Sivil Memur Alımı İçin KPSS En Az Puan Almış Olmak Şartı Belirtilmemiş Son Başvuru 24 Nisan 2015.

Toplam 11 Kişinin Alınacağı, Başvuruların 29 Aralık 2014 tarihinde başladığı Türk Hava Kuvvetleri son başvuru tarihi olarak 24 Nisan 2015 belirlenmiştir.

Başvuru kılavuzunda belirtilen,Başvuran adayların başvuruları, sınıf veya unvan bazında incelenecek ve başvuru kriterlerini sağlayan adaylar KPSS puanı sırasına göre sıralanacaktır. Alım yapılacak miktarın yirmi katı kadar aday KPSS puanı sırasına göre mülakat/uygulama sınavına davet edilecektir.

Son mezun olunan öğrenimle ilgili olarak, 2014 yılında açılan Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş olmak ve ortaöğretim mezunları için KPSS P94, önlisans mezunları için KPSS P93, lisans mezunları için KPSS P3, İngilizce öğretmenliği için KPSS P121 puanına sahip olmak,

Bölüm Şartları Şöyle;

Harita Mühendisi: Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Geomatik Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak

İnşaat Mühendisi: İnşaat Mühendisliği lisans programından mezun olmak.

Bilgisayar Mühendisi: Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak

Makine Teknisyeni: Meslek Liselerinin Makine veya Makine Bakım Onarım bölümlerinden mezun olmak.

İngilizce Öğretmeni: İngilizce Öğretmenliği bölümü mezunu olmak veya ilgili bölüm mezunu olup formasyon eğitimi almış olmak.

Psikolog: Psikoloji lisans programından mezun olmak.

Aşçı: Aşçılık, Hazır Yemek ve Aşçılık, Mutfak Yönetimi, Yemek Pişirme Teknikleri, Gastronomi ve Mutfak sanatları önlisans programlarının birinden mezun olmak.

İlanın Tam Metni ve Başvuruda İstenen Belgeler İçin Tıklayınız.

Başvuru İçin Tıklayınız.

My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.