Türk Havacılık ve Uzay Sanayi TAİ personel alımı Ağustos 2016

Türk Havacılık ve Uzay Sanayi TAİ Lise, Önlisans, Lisans Mezunu personel alımı yapıyor. Detaylar haberimizde.

23455
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İnsanlı ve insansız hava platformlarının tasarımı, geliştirilmesi, imalatı, entegrasyonu, modernizasyonu ve satış sonrası hizmetleri alanlarında “Türkiye’nin Havacılık Merkezi” olan TUSAŞ Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş. (TAI), 15 Mayıs 1984 tarihinde kurulmuştur. Türk Silahlı kuvvetleri vakfı kuruluşu olan TUSAŞ personel alımı yapıyor. 20 Açık iş pozisyonu olan ilanda bir çok bölümden alımlar yapılıyor.

Başvuru Yapılabilecek Açık iş Pozisyonları: Otomasyon Mühendisi, İmalat Mühendisi, Aviyonik Sistem Mühendisi, Isı Santrali Ekip Lideri, Human Factor Engıneer, Propulsion Aerodynamics Engineer, Uçuş Mekaniği/Kontrol Ve Performans Mühendisi, Uçuş Simulasyon/Kontrol Mühendisi, Aerodinamik Mühendisi, Aviyonik Sistem Tasarım Mühendisi, Uçuş Test Mühendisi, Yazılım Geliştirme Mühendisi, Aviyonik Test Mühendisi, Elektriksel İmalat Mühendisi, Tesisler Mühendisi / Endüstri Mühendisi, Yazılım Kalite Güvence Mühendisi, Elektrik/Elektronik Bakım Mühendisi, Genel Başvuru-Engelli Personel (Mühendis, Uzman)  ,Genel Başvuru-Engelli Personel, Elektrik Teknisyeni bölümlerine alım yapılacaktır.

En çok başvuru alınması tahmin edilen Elektrik Teknisyeni iş pozisyonu için gerekli olan başvuru şartları şunlardır: Meslek Lisesi veya MYO’nun Elektronik bölümlerinden mezun Gerektiğinde vardiyeli düzende çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen başvuru nitelikleri gerekiyor. İlana son başvuru tarihi 21 Ağustos olarak belirtilmiş. İlanların tüm detaylarına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0