Türk Telekom Kolay Girişi Geliştiriyor

Türk Telekom dijital servislerini geliştirmeye yönelik hamleler yaparak son olarak kolay giriş hizmetini kullanıma açtı.

75821
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk Telekom’un kolay giriş hizmeti sayesinde şirket müşterileri tek bir adım üzerinden dijital servislere erişim sağlama şansı elde edecek. Marka olarak müşterilerine erişilebilir iletişim sağlama amacı doğrultusunda hizmetler sunmayı sürdüren Türk Telekom, kendi geliştirdiği servisler ve ek olarak kolay giriş hizmeti ile pratik bir deneyim sunuyor. Kolay giriş hizmeti üzerinden dijital servislere tek adımla giriş imkanı tanıyan marka, bu sayede kullanıcıların şifrelerini aklında tutma sorununa son vermiş olacak.

Güvenli Doğrulama Sistemi Geliyor

Üzerinde geliştirmeler yapılan hizmet ile ilgili olarak bazı açıklamalar yapan Türk Telekom ürün ve servis yönetimi direktörü Fatih Türkoğlu, şirket olarak uluslararası standartları referans aldıklarını vurguladı. Kullanıcıdan ama SIM kart üzerinden kısa bir süre içinde Güvenlik kimlik doğrulama hizmeti ile uygulamaya giriş şansına sağlayacak olan Türk Telekom, bu sayede büyük bir kolaylığı müşterilerine sunuyor.

Uygulama Yükleme Zorunluluğu Yok

Kolay giriş hizmeti Türk Telekom tarafından müşterilerine herhangi bir uygulama yükleme zorunluluğu konulmadan faaliyete geçiriliyor. Akıllı telefona sahip olan Türk Telekom müşterileri bu hizmet ile beraber kolay girişi logosunu gördükleri tüm servislere cep telefonları üzerinden onay vererek giriş yapma şansına sahip olacak. Akıllı telefon sahibi olmayan müşteriler ise, SMS yöntemi ile tek kullanımlık şifreleri alabilecek.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!