Türk Traktör en az lise mezunu çok sayıda personel alımı yapıyor

Türkiyenin Üretim öncülerinden Türk Traktör çok sayıda personel alımı yapıyor. Detaylar haberimizde.

23647
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin üretim öncülerinden Türk Traktör, endüstriyel hayatına 1954 yılında başlamış ve yıllar içerisinde yükselen bir grafikle, bugün gelinen noktada başta Amerika kıtası olmak üzere 90’dan fazla ülkeye yaptığı ihracatla ülkemizin önemli kuruluşlarından biri olmuştur. Türk otomotiv sektörünün öncülerinden olan Türk Traktör çok sayıda personel alımı yapmaktadır.

Türk Traktör personel alımı yapacağı açık iş pozisyonları ise Yeni Ürün Mühendisi, İŞYERİ HEKİMİ, Giriş Kalite Yöneticisi, Teknik Destek Mühendisi, Üretim Takım Lideri (Motor), Dış Ticaret Sorumlusu, SAP Uzmanı, Yedek Parça Ürün Sorumlusu, Giriş Kalite Mühendisi, İç Denetçi açık iş pozisyonlarına personel alımı yapılacaktır. Yabancı dil bilenlerin başvuracağı açık iş pozisyonları ise, Hydraulic Engineer, Supplier Quality Engineer, Simulation Engineer, Engine and Advanced Emission Systems Engineer, Structural Analysis Engineer, Production Planning&Constraint Management Engineer, Driveline Engineer, Component Validation Engineer, Cab/Platform Engineer, Work Analysis Engineer, Production Development Engineer, Direct Material Purchasing Engineer, Accounting Specialist kadrolarına personel alınacaktır.

En çok tercih edilecek olan Üretim Takım Lideri açık iş pozisyonu için en az Meslek lisesinden mezun olmak yetiyor. Fakat özel şart olarak 5 yıl ilgili bölümle ilgili tecrübe aranıyor. Vardiyalı sisteme uygun, MS Office programlarını kullanabilen personel aranıyor. Başvuru ekranına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0