Turkcell Türkiye geneli lise, önlisans, lisans mezunu personel alımı yapıyor

Turkcell Şirketler Grubu Türkiye geneli 139 farklı pozisyona yüzlerce personel alımı yapıyor, başvuruları başladı, detaylı bilgi haberimizde...

23459
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Turkcell ve Grup Şirketleri çok sayıda personel alımı yapacak, başvurular alınmaya başladı. Turkcell bünyesinde yer alan şirketlerin personel ihtiyacını karşılamak amacıyla Türkiye genelinde personel alımı yapmak üzere 147 farklı pozisyon için ilan yayınladı. Turkcell Ankara, İstanbul, İzmir başta olmak üzere Türkiye genelinde birçok ilde farklı pozisyonlara yüzlerce personel alımı gerçekleştirecek. Turkcell personel alımı ilanlarına pozisyonlara göre lise mezunları, önlisan mezunları, lisans mezunları ve öğrencileri başvuru yapabilecek. Ayrıca Turkcell tarafından engelli personel alımı da yapılacak.

Turkcell personel alımlarına başvuru yapabilmek için genel şartlar; İkna ve analiz yeteneğine sahip olmak, vardiyalı çalışma saatlerine uygun olmak, yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilmek, iş kalitesini ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilmek gibi özellikler aranıyor. Turkcell tarafından personel alımı yapılacak bazı pozisyonlar için aranan şartlar;

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı için: En az lise tercihen önlisans mezunu veya üniversite mezunu, telefonda iletişim ve ikna becerisi gelişmiş, hızlı klavye kullanabilen, müşteri ve hedef odaklı çalışabilen, satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, dışa dönük, MS office programlarına hakim, diksiyonu düzgün Mobil Teknoloji ile ilgilenen, gelişmeleri takip eden ve askerlikle ilişiği bulunmayan adaylar başvuru yapabilecek.

Superonline Müşteri Temsilcisi alımı için: En az Lise, tercihen önlisans ve lisans mezunu,           esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, etkin iletişim, problem çözme, ikna ve analiz etme yetkinliklerine sahip, müşteri ve hedef odaklı, Ms Office programlarına hakim ve hızlı klavye kullanabilen, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ve en az 1 yıl süre ile tecilli durumda olan adaylar başvuru yapabilecek. Turkcel tarafından personel alımı yapılacak diğer pozisyonları ve başvuru şartlarını incelemek için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!