1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Türkiye Belediyeler Birliği Uzman Personel Alımı
Türkiye Belediyeler Birliği Uzman Personel Alımı

Türkiye Belediyeler Birliği Uzman Personel Alımı

Türkiye Belediyeler Birliği Uzman Personel Alımı Yapacak Kpssp3 Puan Türü En az 60 Puan Alan Uzman Personel Alacak Maaşlar 3700 ...

A+A-

Türkiye Belediyeler Birliği Uzman Personel Alımı Yapacak Kpssp3 Puan Türü En az 60 Puan Alan Uzman Personel Alacak Maaşlar 3700 . Türkiye Belediyeler Birliği yaptığı açıklama şöyle;

 

Türkiye Belediyeler Birliği Personel Alımı İlanı

09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak 01.09.2009 tarihinde yürürlüğe giren Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre; Birliğimiz bünyesinde istihdam edilmek üzere aşağıda unvanları belirtilen pozisyonlara  1 adet sürekli (daimi) işçi statüsünde nitelikli personel alımı yapılacaktır.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI VE AÇIKLAMALAR

1-) Son başvuru tarihi itibariyle ÖSYM tarafından 05-06 Temmuz 2014 tarihinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından  KPSSP 3 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak, (KPSS puanı olmayan ve diğer şartları taşıyan adaylarda başvuru yapabilir.)

2-) Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak.

3-) Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmamak.

4-) Söz konusu niteliklere sahip personele aylık (diğer ikramiye ve sosyal haklar hariç) Brüt 3.700 TL üzerinden ücret ödenecektir.

5-)Başvurular, 22 Ekim 2014- 31 Ekim 2014 tarihlerinde Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlükleri’ne şahsen veya elektronik ortamda internet adresi üzerinden yapılacaktır.

6-)Yukarıdaki şartları sağlayan adayların,  Türkiye İş Kurumu’nca Birliğimize bildirilenler arasından yapılacak yazılı/sözlü sınavda başarılı olanlar alınacaktır.

Uzman

a)Eğitim Fakültesi mezunu olmak,

b)Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme alanında Yüksek Lisans yapmış olmak.

c)Son başvuru tarihi itibariyle son iki yıl (2012 dahil) içerisinde yapılan Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (KPDS)/Yabancı Dil Sınavı (YDS)'ndan  en az 50  seviyesinde puana veya aynı şartlarda Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından dil yeterliliği bakımından buna denkliği kabul edilen ve uluslararası geçerliliği bulunan başka bir puana sahip olmak.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.