Türkiye Ekonomi Bankası en az lise mezunu personel alıyor

Türk Ekonomi Bankası açık olan 43 pozisyon için personel alımı yapacak. TEB tarafından 43 farklı pozisyona personel alımı yapılacağı ilan edildi. Başvuru şartları ve detaylı bilgi haberimizde.

24383
Abone Ol
Daha Fazla

TEB (Türk Ekonomi Bankası) personel alımı yapıyor. Türk Ekonomi Bankası tarafından personel alımı yapılacak 43 farklı pozisyon için ilan yayınlandı. Türk Ekonomi Bankasının personel alımı ilanlarına lise mezunları, önlisans mezunları ile lisans mezunları ve öğrencileri başvuru yapabilecekler. TEB personel alımlarında pozisyonlara göre yaş şartı ve mezuniyet bölümleri aranabiliyor. Türk Ekonomi Bankası personel alımlarına tecrübeli ve tecrübesiz adaylar başvuru yapabiliyor.

TEB personel alımları Türkiye genelinde yapılacak. Türkiye’nin farklı illerinde bulunan şubelerdeki boş pozisyonlara personeller alınacak. Türk Ekonomi Bankası tarafından personel alımı yapılacak bazı boş pozisyonlar; Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, İnsan Kaynakları Çağrı Merkezi Yetkilisi,            Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni,             Kredili Ürünler Tahsilat Yetkilisi, Özel Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Makine Mühendisi, İşyeri Hemşiresi, Çağrı Merkezi Müdürü.

TEB işyeri hemşiresi alımına başvuru yapabilmek için; Sağlık meslek yüksek okulu Hemşirelik mezunu olmak, alanında az 2 yıl tecrübeli tercihen işyeri tecrübesi olmak, Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilmek, yazılı ve sözlü iletişimi güçlü olmak, şartları aranmakta.

Türk Ekonomi Bankasının personel alımı yapacağı açık bulunan 43 farklı pozisyonun tamamına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. TEB tarafından personel alımı gerçekleştirilecek pozisyonların başvuru şartlarını incelemek ve pozisyonlara ait ilan metinlerine ulaşmak için TIKLAYINIZ.  

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 5 sene önce

    Neden başvuru yapamıyoruz

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!