Türkiye Finans Katılım Bankası en az lise mezunu personel alımı Ağustos 2016

Türkiye Finans Katılım Bankası lise, önlisas, lisans tecrübeli ya da tecrübesiz personel alımı Ağustos 2016. Finans, genel başvuru, halkla ilişkiler, insan kaynakları, müşteri hizmetleri / çağrı merkezi departmanları için başvurular alınıyor.

23558
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Finans Katılım Bankası genel Bankacılık ve Müşteri Hizmetleri gibi bankacılık bilgisi ve teknik bilgi kullanımı gerektirecek destek hizmet birimleri için Türkiye’deki üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş, ulaşım, ikram, bina güvenliği gibi yardımcı hizmet pozisyonları için asgari lise mezunu, bina bakım-onarım gibi yardımcı hizmet pozisyonları için asgari teknik lise mezunu, faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya istekli personel alımı için başvuru alıyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası genel başvuru kapsamında bilgisayar kullanımı gerektiren pozisyonlar için MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, yabancı dil kullanımı gerektiren pozisyonlar için iyi derecede İngilizce bilen, erkek adaylarda askerlik görevini yerine getirmiş olması isteniyor. Bankanın genel başvurusu kapsamında yapılacak başvurular, birimlerde oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirilecek ve niteliklere uygun pozisyonlar oluşması durumunda adayla temas kurulacaktır denildi.

Finans, genel başvuru, halkla ilişkiler, insan kaynakları, müşteri hizmetleri / çağrı merkezi sürekli veya tam zamanlı tecrübeli veya tecrübesiz lise, önlisans ve lisans mezunu personel alımının yanı sıra 15 farklı ilanı bulunmaktadır. Tüm ilan detaylarına Türkiye Finans Katılım Bankasının insan kaynakları kapsamında personel alımı için sadece kariyer sitesinden ulaşılabileceği belirtildi.

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın 15 adet açık bulunan ilanları için alımlar şu branşlar için yapılmakta. Genel Başvuru (TÜRKİYE), BS Tedarik Yönetimi ve Bütçe Yetkili Yrd, Konya Şubeleri Gişe Asistanı, Kayseri Şubeleri Gişe Asistanı, LAWYER, Eğitim Yetkili Yrd., Bilgi Güvenliği Yetkili Yardımcısı, BS Teknoloji ve Altyapı Yetkili Yrd. (Yeni Mezun)       İstanbul(Asya)                Türkiye Finans Katılım Bankası Analist (Yeni Mezun), Yazılım Yetkili Yardımcısı (Yeni Mezun),  Recruitment Career Planning Assistant Speciallist, Genel Başvuru (Engelli), Correspondent Relations Assistant Specialist, Strategy and Program Mang.Assistant Specialist, İK Bilgi Sistemleri ve Raporlama Yetkili Yrd. Tüm detaylar için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!