1. HABERLER

  2. SENDİKA

  3. Türkiye Genelinde Öğretmenler İş Bırakıyor
Türkiye Genelinde Öğretmenler İş Bırakıyor

Türkiye Genelinde Öğretmenler İş Bırakıyor

Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonuna bağlı Türk Eğitim-Sen, Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonuna bağlı Eğitim-Sen ve Birleşik Kamu-İş Konfederasyonuna bağlı Eğitim-İş Sendikaları 24 Eylül 2014 çarşamba günü iş bırakma eylemi

A+A-

Türk Eğitim-Sen 34 Eylül 2014 tarihinde iş bırakma eylemi kararı aldı. MEB yönetici atamalarından, Eğitim çalışanlarının ekonomik ve sosyal haklarına, hâkim ve savcılara 1155 TL zamdan, taşeronlaşmaya kadar bir çok konu için Türk Eğitim-Sen Türkiye genelinde iş bırakma kararı aldı.

Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonuna bağlı Türk Eğitim-Sen, Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonuna bağlı Eğitim-Sen ve Birleşik Kamu-İş Konfederasyonuna bağlı Eğitim-İş Sendikalarının Genel Merkezleri aldıkları ortak karar ile 24 Eylül 2014 çarşamba günü iş bırakma eylemi yapacaklar.

MEB yönetici atamalarından, Eğitim çalışanlarının ekonomik ve sosyal haklarına, hâkim ve savcılara 1155 TL zamdan, taşeronlaşmaya kadar eğitim öğretim alanında yaşanan bir çok konu hakkında seslerini kamuoyuna duyurmak isteyen eğitim sendikaları tüm Türkiye genelinde iş bırakacak. Türk Eğitim-Sen Genel Merkezi’nin Ankara’da yapacağı eylem 24 Eylül tarihinde saat 12:00’da Milli Eğitim Bakanlığı önünde olacak.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.