1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Türkiye Halk Sağlığı Kurumu KPSS 2017/8 Memur Atama Duyurusu
Türkiye Halk Sağlığı Kurumu KPSS 2017/8 Memur Atama Duyurusu

Türkiye Halk Sağlığı Kurumu KPSS 2017/8 Memur Atama Duyurusu

Sağlık Bakanlığı, Türkiye Halk Sağlığı Kurumu (THSK) tarafından KPSS–2017/8 ile yerleştirilen adaylar için duyuru yayımlandı. THSK kadrolarına yerleşen adayların güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formlarını teslim etmeleri gerekiyor.

A+A-

Sağlık Bakanlığı, Türkiye Halk Sağlığı Kurumu (THSK) tarafından KPSS–2017/8 ile yerleştirilen adaylar için duyuru yayımlandı. Türkiye Halk Sağlığı Kurumunun resmi internet adresinden yapılan açıklamada KPSS 2017/8 sonuçlarına göre kadrolarına sözleşmeli sağlık personeli olarak yerleştirilen adayların 21 Ağustos 2017 tarihi ile 25 Ağustos 2017 tarihi arasında güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formlarını teslim etmeleri gerektiği belirtildi.

Memur adayları 3 nüsha olarak dolduracakları “Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formunu”  fotoğraf yapıştırıp kendileri imzaladıktan sonra, bulundukları ildeki halk sağlığı müdürlüğü yetkililerine onaylatarak 25 Ağustos 2017 günü saat 17.00’ye kadar bulundukları ildeki Halk Sağlığı Müdürlüğüne, yerleştirme sonuç belgesinin internet çıktısını göstermek suretiyle dosya içinde şahsen ya da  noter tarafından vekâlet verdiği kişi aracılığı ile teslim edecekler.

Atama işlemlerinin başlatılabilmesi için güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formlarının doldurulması ve belirtilen süre içinde teslim edilmesi gerektiği önemle vurgulandı. Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması işlemleri tamamlandıktan sonra atama işlemlerine ilişkin detaylı duyuru kurumun internet sitesinden yapılacak. THSK Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu İçin TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.