1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Türkiye Halk Sağlığı Kurumu'na EKPSS İle Memur Atama Duyurusu
Türkiye Halk Sağlığı Kurumu'na EKPSS İle Memur Atama Duyurusu

Türkiye Halk Sağlığı Kurumu'na EKPSS İle Memur Atama Duyurusu

2017 EKPSS sonuçlarına göre Türkiye Halk Sağlığı Kurumu kadrolarına yerleşen adaylardan istenilen belgeler ve tüm işlemler yayımlandı.

A+A-

Ölçme, seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından açıklanan EKPSS 2017 yerleştirme sonuçlarına göre Türkiye Halk Sağlığı Kurumu (THSK) teşkilatına yerleştirmesi yapılanlardan istenen belgeler yayımlandı.

EKPSS 2017 açıktan atama başvuru formu, yerleştirme sonuç belgesinin internet çıktısı, yerleştiği unvanın gerektirdiği öğrenim durumunu gösterir diplomanın aslı veya geçici mezuniyet belgesi, askerlik durum belgesi ve engellilik raporu ile diğer tüm detaylara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

EKPSS 2017 tercihlerinin ÖSYM’ye İnternet üzerinden gönderildiği son gün itibariyle, sınava girilen öğrenim düzeyindeki bir okuldan veya programdan mezun olunmuş olması zorunludur. EKPSS 2017 tercihlerinin ÖSYM’ye gönderilmesinin son günü itibariyle mezun durumda bulunmayan adayların atamaları yapılmayacak, sehven yapılmış olsa bile iptal edilecektir.

Ayrıca birden fazla öğrenim düzeyinden mezun olan adaylar mezun oldukları en üst düzeyden EKPSS’ye başvurmak zorunda olduklarından 2017 EKPSS’ye alt öğrenim düzeyinden müracaat edipte yerleşenlerin tespiti halinde atamaları yapılmayacak, yapılmış olsa dahi kararları iptal edilecektir.

Sıkça sorulan sorular hakkında açıklamaların mutlaka okunması istendi! Aşağıdaki bağlantıdan tüm gerekli belgelere ve detaylara ulaşabilirsiniz. Duyuru metni ve tüm belgeler için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler