Türkiye İstatistik Kurumu Kamu Personeli Alacak

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından kamu personeli alımı yapılacak. TÜİK yüksek maaş ve tam zamanlı olarak istihdam edilmek üzere 8 Sözleşmeli Bilişim Personeli alacak.

featured

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından kamu personeli alımı yapılacak. Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı Bilişim Teknolojileri Daire Başkanlığında tam zamanlı olarak istihdam edilmek üzere 8 Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Adaylar başvurularını 4 Ağustos 2017 tarihine kadar yapabilecekler. Alınacak personellere aylık brüt sözleşme ücret tavanının 2 katına kadar maaş ödenecek.

TÜİK personel alımında 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) P3 puanı ve İngilizce dilinde geçerli bir Kamu Personeli Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavı (KPDS), Yabancı Dil Sınavı (YDS), Elektronik Yabancı Dil Sınavı (e-YDS) veya bu dilde yapılan eş değerliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen diğer yabancı dil sınavlarından alınan yabancı dil puanı esas alınacak.

İlana dört yıllık bilgisayar mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, elektronik mühendisliği ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olan adaylar başvuru yapabilecekler. Mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olanlar da başvurabilecek.

Ayrıca, kadro pozisyonlarına göre alanında tecrübe sahibi olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak gerekiyor. Başvurular Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı Devlet Mahallesi Necatibey Caddesi No:114 06420 Bakanlıklar Çankaya/Ankara adresinde şahsen ya da posta yolu ile yapılabilecek. TÜİK personel alımı ile ilgili detaylı bilgi ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Türkiye İstatistik Kurumu Kamu Personeli Alacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!