Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Sağlık Personeli Alımı

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu 4 Kasım 2015 Tarihinde 35 Sağlık Personeli (Sağlık Denetçi Yardımcısı) Alımı İçin İlan Yayınladı Başvuru Şartları Belli Oldu.

10866
Daha Fazla Göster

4 Kasım 2015 Tarihinde Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu tarafından sağlık personeli alım ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Sağlık Denetçi Yardımcısı unvanı ile 35 kişi istihdam edileceği duyuruldu. Başvurular ise 9 Kasım ile 19 Kasım 2015 tarihleri arasında yapılacak.

Sağlık Denetçi Yardımcısı alımı için: 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak, İktisadi ve idari bilimler, siyasal bilgiler, hukuk, iktisat ve işletme fakülteleri mezunları başvurabilecektir. Otuz beş yaşını doldurmamış olmak, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından, 05-06 Temmuz 2014 veya 04-05 Temmuz 2015 tarihlerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarında (KPSS), KPSS P40 puan türünden 80 ve daha yüksek puan almış olmak gerekmektedir. Sınava 20 katı aday (700 kişi) söz konusu puan türündeki başarı sıralaması dikkate alınarak yazılı sınava çağrılacaktır.

Başvuruda izlenecek yol: kurumun internet sitesinde yer alan Sağlık Denetçi Yardımcılığı Sınav Başvuru Formu ’nu açık ve eksiksiz olarak doldurup, fotoğraf yapıştırıp ıslak imzalı olarak, istenen belgeler ile birlikte Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Denetim Hizmetleri Daire Başkanlığı‘na en geç 19 Kasım 2015 tarihine kadar teslim edilmesi şarttır.

İstenen belgeler: başvuru sahibi tarafından açık ve eksiksiz doldurulmuş, fotoğraf yapıştırılmış ıslak imzalı Sağlık Denetçi Yardımcılığı sınav başvuru formu, KPSS sonuç belgesi, Üç adet fotoğraf, Yükseköğrenim diploması veya bitirme belgesinin fotokopisi (A4 boyutunda) şeklinde sıralanmıştır. İlanın tam metni için Tıklayınız.

THSK Sağlık Denetçi Yardımcısı Giriş Sınav Duyurusu için TIKLAYINIZ

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Sağlık Personeli Alımı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!