1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Taşra Teşkilatı Kadro Standartları Yönergesi Güncellendi
Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Taşra Teşkilatı Kadro Standartları Yönergesi Güncellendi

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Taşra Teşkilatı Kadro Standartları Yönergesi Güncellendi

Sağlık Bakanlığına Bağlı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Taşra Teşkilatı Kadro Standartları Yönergesinin 4. ve 6. maddesinde güncelleme yapıldı.

A+A-

04.07.2013 tarih ve 50802433-010.04/3049 sayılı Bakan oluru ile “Sağlık Bakanlığına Bağlı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Taşra Teşkilatı Kadro Standartları Yönergesi” yürürlüğe girmiştir.

 

 

Uygulamada bazı aksaklıkların tespit edilmesi ve illerden alman geri bildirimler göz önünde bulundurularak ekli cetvellerde bazı değişikliklerin yapılmasına ihtiyaç duyulmuştur. Bu kapsamda mezkûr Yönergenin 4. ve 6. maddesi hükümleri doğrultusunda ekinde yer alan cetvellerde açıklanan ihtiyaçlar çerçevesinde yapılan değişiklikler yürürlüğe konuldu.

 

DEĞİŞİKLİK YAPILAN YÖNERGENİN GÜNCEL HALİ İÇİN TIKLAYINIZ

STANDART YÖNERGE BAKAN ONAYI

STANDART YÖNERGE MAKAM ONAYI

STANDART YÖNERGE

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.