1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Türkiye Sulama Birlikleri 6 Kamu İşçisi Alımı Yapıyor Ocak 2019
Türkiye Sulama Birlikleri 6 Kamu İşçisi Alımı Yapıyor Ocak 2019

Türkiye Sulama Birlikleri 6 Kamu İşçisi Alımı Yapıyor Ocak 2019

İŞKUR tarafından yayımlanan ilana göre farklı sulama birlikleri 6 kamu işçisi alımı yapıyor. Alım hangi branşlarda olacak. Alıma kimler başvuru yapabilecek? Hepsinin cevabını MY Memur sayfasından bulabilirsiniz.

A+A-

Bucak Sulama Birliği 3 kamu işçisi alımı yapacak. Yapılacak alım tarla ürünleri zirai sulamacı olarak nitelendiriyor. Kamu işçisi alımına öğrenim durumu en az ilkokul olması yeterli olacak. Ayrıca başvuracak olan adaylardan B Sınıfı Ehliyete Sahip Olması, basınçlı Sulama Sistemleri Sertifikasına (En Az 80 Saat) sahip olması ve Su Dağıtım Hatlarını, Dağıtım Düzenini Çalıştırılmasını Bilmesi şartları aranıyor.

Bucak Sulanma Birliği bir kamu işçisi alımına son başvuru 8 Ocak 2019 tarihi olup, adaylar kura ile belirlenecek. Yapılacak olan kura ise 14 Ocak 2019 tarihi noter huzurunda gerçekleşecek. Bucak Sulama Birliği kamu işçisi alımı İŞKUR ilan numarası 00004786636’dır.

Gediz Sulama Birliği bir kamu işçisi alımı gerçekleştirecek. Kamu işçisi alımına başvurmak isteyen adaylardan 2 yıl deneyim ve G sınıfı ehliyet isteniyor. Son Başvuru tarihi 8 Ocak 2019 olup adaylar 14 Ocak 2019 tarihinde noter huzurunda belirlenecek. Kam işçisi alımı geçişi statüde olup İŞKUR ilan numarası 00004786781’dir.

Derme Sulama Birliği bir kamu işçisi alımı yapacak. Kamu işçisi alımında branş bilgisayarlık ön muhasebe elanı olarak nitelendiriyor. Başvuracak adayların lisans düzeyinde Sosyoloji mezunu olması VE KPSS sınavından en az 60 Puana sahip olması isteniyor. 00004787481 İŞKUR ilan numarası olup adaylar 8 Ocak 2019 tarihine kadar internet üzerinden başvuru yapabilecek.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler