1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Türkiye Taş Kömürü İşçi Alımı Kura Adayları Belli Oldu
Türkiye Taş Kömürü İşçi Alımı Kura Adayları Belli Oldu

Türkiye Taş Kömürü İşçi Alımı Kura Adayları Belli Oldu

Türkiye Taş Kömürü Kurumu TTK tarafından 30 nitelikli kamu işçisi alımı kapsamında kuraya katılacakların listesi açıklandı. Kura tarihleri ve detaylar My Memur haberde.

A+A-

Türkiye Taş Kömürü Kurumu “TTK” işçi alımı kuralarına katılacak adaylar tüm branşlar için açıkladı. TTK’dan yapılan açıklamada 30 nitelikli işçi alımı kura çekimi için adayların belirlendiği belirtili. Türkiye Taş Kömürü Kurumunun yerüstü ve gerektiğinde yeraltı işyerlerinde 4857 sayılı İş kanununa tabi daimi işçi statüsünde çalıştırılmak üzere, 6 sanatta toplam 30 nitelikli işçi alımı yapılacaktır.

Alınacak olan bu işçiler, Yönetmelik hükümlerine göre önce Kura Çekimi ve daha sonra kurumumuzca yapılacak olan Pratik Uygulama ve Sözlü Sınav sonucunda tespit edileceklerdir.

Kura çekimi sonucunda, her sanatta işe alınacak işçi sayısının 4 katı oranında “Asıl” ve 4 katı oranında “Yedek” aday belirlenerek ileriki bir tarihte yapılacak olan sözlü sınava katılmaya hak kazanacaktır.

Yönetmelik hükümlerine göre, “Öncelikli” kontenjandan İş Kurumuna kayıt yaptıran adaylar kura çekimine katılmayacak direkt olarak Pratik uygulama ve sözlü sınava katılacaklardır.

Çalışma ve İş Kurumu Zonguldak İl Müdürlüğünce 21 Ekim 2019 - 25 Ekim2019 tarihleri arasındaki ilan süresi içinde başvuran nitelik işçi adayların isimlerini gösteren Nihai listeler Türkiye Taş Kömürü Kurumu TTK’ya gönderildi.

-12 kişinin işe alınacağı ve kura çekimi sonucunda 48 “Asıl”,  48 “Yedek” adayın belirleneceği “DÖKÜMCÜ” sanatı için kayıt yaptıran toplam 159 adayın isim listesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

-8 kişinin işe alınacağı ve kura çekimi sonucunda 32 “Asıl”,  32 “Yedek” adayın belirleneceği “TALAŞLI İMALAT İŞÇİSİ” sanatı için kayıt yaptıran toplam 413+1 adayın isim listesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

(Öncelik hakkına sahip olarak kayıt yaptıran 1 kişi kura çekimine katılmayacak direkt olarak sözlü sınava katılacaktır.)

-4 kişinin işe alınacağı ve kura çekimi sonucunda 16 “Asıl”, 16 “Yedek” adayın belirleneceği “KAYNAK İŞÇİSİ” sanatı için kayıt yaptıran toplam 553+1 adayın isim listesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

(Öncelik hakkına sahip olarak kayıt yaptıran 1 kişi kura çekimine katılmayacak direkt olarak sözlü sınava katılacaktır.)

-3 kişinin işe alınacağı ve kura çekimi sonucunda 12 “Asıl”,  12 “Yedek” adayın belirleneceği “KALİTE KONTROL İŞÇİSİ” sanatı için kayıt yaptıran toplam 95 adayın isim listesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

-2 kişinin işe alınacağı ve kura çekimi sonucunda 8 “Asıl”,  8 “Yedek” adayın belirleneceği “MEKANİZASYON VE PRES İŞÇİSİ” sanatı için kayıt yaptıran toplam 167 adayın isim listesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

-1 kişinin işe alınacağı ve kura çekimi sonucunda 4 “Asıl”,  4 “Yedek” adayın belirleneceği “AĞAÇ İŞLERİ İŞÇİSİ” sanatı için kayıt yaptıran toplam 183+3 adayın isim listesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

(Öncelik hakkına sahip olarak kayıt yaptıran 3 kişi kura çekimine katılmayacak direkt olarak sözlü sınava katılacaktır.)

TTK İŞÇİ ALIMI KURA ÇEKİM TARİHİ

Kura çekimi 15 Kasım 2019 Cuma günü saat 09.00’da Türkiye Taş Kömürü Kurumu İş Sağlığı, Güvenliği ve Eğitim Daire Başkanlığı salonunda halka ve basına açık olarak Zonguldak 1. Noteri tarafından yapılacaktır.

Dökümcü, Talaşlı İmalat İşçisi, Kaynak İşçisi, Kalite Kontrol İşçisi, Mekanizasyon Ve Pres İşçisi, Ağaç İşleri İşçisi alımları listeleri için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler