1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Türkiye Taşkömürü TTK 1000 Personel Alımı Başvuruları Başlıyor
Türkiye Taşkömürü TTK 1000 Personel Alımı Başvuruları Başlıyor

Türkiye Taşkömürü TTK 1000 Personel Alımı Başvuruları Başlıyor

Türkiye Taş Kömürü Kurumu TTK 1000 kamu personeli işçi alımı başvuruları 12 Şubat 2019 tarihi itibarıyla başlıyor. TTK BİN işçi alımı için başvurular İŞKUR’da yapılabilecek. TTK işçi alımı başvurularına dair detaylar My Memur haberde.

A+A-

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Genel Müdürlüğü için BİN İŞÇİ ALIMI ilanının yayımlanmasının ardından başvurular başlıyor. Zonguldak, Bartın ve Karabük İş Kurumu İŞKUR vasıtası ile başvuranlar arasından TTK’ye bin işçi alımı gerçekleştirilecek.

İŞKUR 1000 işçi alımı başvurularını 12 Şubat 2019 Salı günü itibarıyla başlıyor. My memur olarak işçi alımı başvurularına dair detayları hazırladık.

Türkiye Taşkömürü TTK 1000 İşçi Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

12 Şubat 2019 tarihi olan ilan yayımlanma tarihi itibari ile 18 yaşını tamamlamış olmak, en az ilkokul mezunu olmak, ilan tarihi itibari ile 32 yaşından gün almamış olmak, askerlikle ilişiği olmamak gerekmektedir.

TTK İşçi Alımları İkametgah Şartı

12 Şubat 2019 itibarıyla Türkiye Taşkömürü Kurumu TTK Bin işçi alımı için başvurularda ikametgah şartı bulunuyor. TTK işçi alımına başvuru yapacak adaylar için Zonguldak, Bartın veya Karabük illerinde ikamet ediyor olmak şartı bulunmaktadır.

TTK İşçi Alımı Kontenjanları ve Kura Tarihi

Türkiye Taşkömürü TTK bin işçi alımı için başvuru kontenjanları Zonguldak için 700 işçi alımı, Amasra/Bartın için 200 işçi alımı, Karabük için 100 işçi alımı yapılacak. TTK işçi alımı kurası 02-03 Mart 2019 tarihlerinde, Karabük Nikah salonunda saat 09.00’da başlamak üzere Noter tarafından kura çekilecek.

TTK Bin İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

Türkiye Taşkömürü TTK bin işçi alımı için Zonguldak, Bartın ve Karabük Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünce, 12 Şubat 2019 tarihinde başlayacak ve 5 gün sürecek. TTK tarafından yapılan duyuruda şartlara taşıyan adayların Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adrese göre Zonguldak, Bartın veya Karabük İş Kurumu İl Müdürlüklerine müracaat etmeleri gerekmektedir.

TTK İşçi Alımı İlan Metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler