1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Türkiye Vagon Sanayii 19 Sözleşmeli Kamu Personeli Memur Alımı Yapacak
Türkiye Vagon Sanayii 19 Sözleşmeli Kamu Personeli Memur Alımı Yapacak

Türkiye Vagon Sanayii 19 Sözleşmeli Kamu Personeli Memur Alımı Yapacak

TÜVASAŞ Genel Müdürlüğü milli tren projesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli mühendis alımı giriş sınav duyurusu yaptı. KPSS 70 puan şartı, yazılı ve sözlü sınav ile mühendis alımı kadro detayları ve başvuru şartları için tıklayınız.

A+A-

TÜVASAŞ Genel Müdürlüğü milli tren projesinde istihdam edilecek mühendisler hakkındaki sınav ve atama yönetmeliği çerçevesinde, 399 sayılı KHK'ya tabi Sözleşmeli statüde Mühendis alımı yapılacaktır. Yazılı ve Sözlü Sınav sonucuna göre istihdam edilecek personel kontenjanı ve nitelikleri aşağıda belirtilmiştir.

5 Makine Mühendisi, 6 Elektrik-Elektronik Mühendisi, 2 Endüstri Mühendisi, 2 Metalurji-Malzeme Mühendisi, 2 Kimya Mühendisi ve2 Yazılım Mühendisi alımı başvurularına dair tüm detaylar şu şekildedir.

Sözleşmeli memur alımı başvuru şartlar; 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 7 nci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak gerekiyor.

Son başvuru tarihi itibariyle fakültelerin veya denkliği Yükseköğretim kurulunca onaylanmış yurt içi veya yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarının Makine Mühendisliği (kodu:4639), Elektrik-Elektronik Mühendisliği (kodu:4611), Endüstri Mühendisliği (kodu:4703), Metalurji-Malzeme Mühendisliği (kodu:4691), Kimya Mühendisliği (kodu:4561), Yazılım Mühendisliği (kodu:4533) bölümlerinden mezuniyet şartı bulunuyor

2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı sonucunda KPSS P3 puan türünden en az 70 (Yetmiş) puan almış olmak gerekmektedir.

Son başvuru tarihi itibariyle, son 5 yıl içerisinde YDS ve E-YDS sınavından en az C seviyesinde İngilizce bildiğine ilişkin belge sahibi olmak veya Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından dil yeterliliği bakımından buna denkliği kabul edilen ve uluslararası geçerliliği bulunan başka bir sınavdan denk puana sahip olmak gerekiyor.

Kamu Personeli memur alımı başvuruları 25 Aralık 2017 tarihine kadar yapılabilecektir. Başvuru için gerekli belgeler,yazılı ve sözlü sınavla ilgili detayların yer aldığı ilan metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler