Türkiye Vagon Sanayii 40 Kamu Personeli Alımına Kimler Başvurabilir

Türkiye Vagon Sanayii en az lise mezunu kamu personeli alımı başvuruları başladı. Yayınlanan ilana göre TCDD'ye bağlı TÜVASAŞ işçi alımı yapıyor. Türkiye Vagon Sanayii işçi alımına kimler başvurabilir?

featured

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığına bağlı kurumlardan olan Türkiye Vagon Sanayii A.Ş. kamu personeli alımı yapıyor. Geçtiğimiz hafta duyurulan alım için ilanlar yayınlandı ve başvurula başladı. Bu kapsamda  Türkiye Vagon Sanayii bünyesinde görev yapmak üzere önlisans ve lise mezunu 40 sürekli işçi alımı yapılacak. TÜVASAŞ kadrolu işçi alımına kimler başvurabilir?

Personel alımı kapsamında TÜVASAŞ’a 12 motor test teknisyeni, 9 kaynakçı, 6 elektrik teknikeri, 3 makine teknolojisi teknisyeni, 3 raylı sistemler makine teknisyeni, 3 motor test operatörü, 2 elektrik teknisyeni ve 2 iklimlendirme ve soğutma teknolojileri teknisyeni alınacak.

Türkiye Vagon Sanayii işçi alımına ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan alan adaylar başvuru yapabilecek. Lise mezunu adaylar için KPSS P94, önlisans mezunu adaylar için ise KPSS P93 puan türünden puanlar esas alınacak. Ayrıca 8 farklı pozisyon için ayrı olarak mezuniyet şartları ve özel şartlar belirtiliyor. Bu şartlara aşağıdaki ilan metinlerinden ulaşabilirsiniz.

TÜVASAŞ 40 kamu personeli alımı başvuruları 18 Temmuz ile 26 Temmuz 2017 tarihleri arasında alınacak. Başvuru yapmak isteyen ve şartları taşıyan adayların Türkiye İş Kurumu sistemine kayıtlı olmaları gerekiyor. Başvurular İŞKUR sistemi aracılığıyla internet üzerinden yapılabileceği gibi ilanı veren il hizmet merkezlerinden de gerçekleştirilebilecek.

12 motor test teknisyeni alımı ilanı için TIKLAYINIZ. 9 kaynakçı alımı ilanı için TIKLAYINIZ. 6 elektrik teknikeri alımı ilanı için TIKLAYINIZ. 3 makine teknolojisi teknisyeni alımı ilanı için TIKLAYINIZ. 3 raylı sistemler makine teknisyeni alımı ilanı için TIKLAYINIZ. 3 motor test operatörü alımı ilanı için TIKLAYINIZ. 2 elektrik teknisyeni alımı ilanı için TIKLAYINIZ. 2 iklimlendirme ve soğutma teknolojileri alımı ilanı için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Türkiye Vagon Sanayii 40 Kamu Personeli Alımına Kimler Başvurabilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!