1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı 50 Kamu Personeli Alıyor
Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı 50 Kamu Personeli Alıyor

Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı 50 Kamu Personeli Alıyor

Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı 50 sözleşmeli kamu personeli alımı yapıyor. YEK tarafından 50 sözleşmeli yerli uzman alımı yapılacak.

A+A-

Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı tarafından 50 sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacak. Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığının merkez teşkilatında istihdam edilmek üzere sözleşmeli yerli uzman alımı gerçekleştirilecek. Alımlar yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamalı sınav usulü ile yapılacak.

Adaylar başvurularını 16 Mart 2018 tarihi mesai bitimine kadar Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığına istenen belgelerle birlikte şahsen ya da posta yolu ile yapabilecekler. Yazılı sınav 7 Nisan 2018 tarihinde yapılacak.

Başvuru yapabilmek için ilanda belirtilen lisans bölümlerinden mezun olmak, Başkanlığın görev alanı ile ilgili konularda bilgi ve tecrübe sahibi olmak, istenen yabancı dil puanına sahip olmak gerekiyor. Ayrıca, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (4), (5), (6), (7) ve (8) numaralı alt bentlerinde yer alan şartlara haiz olmak şartı bulunuyor.

Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı 50 sözleşmeli kamu personeli alımı ile ilgili detaylı bilgi, başvuru yapabilecek mezuniyet bölümleri ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler