1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı Memur Alımı Yapacak
Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı Memur Alımı Yapacak

Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı Memur Alımı Yapacak

Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı Memur Alımı Yapacağını İlan Etti. Başvuru tarihi ve şartlar için tıklayınız

A+A-

Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı tarafından sözlü ve yazılı sınav olmak üzere  Yazma Eser Uzman Yardımcılığı kadrolarına memur alımı gerçekleştirilecek. 31 Ekim 2014 tarihinde yayımlanan Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı Memur alım ilanına göre yapılacak alım, hem sözlü hem de yazılı sınav olmak üzere iki aşamalı olarak yapılacak.

 

Alımı yapılacak olan Yazma Eser Uzman Yardımcısı Genel İdari Hizmetler Sınıfında (GİH) olacak. Merkez Teşkilatı Çeviri ve Yayım Dairesi Başkanlığı, Taşra Teşkilatı İstanbul Süleymaniye Yazma Eser Kütüphanesi Müdürlüğü, Taşra Teşkilatı Konya Bölge Müdürlüğü, 3 yer için toplamda 10 Memur alımı yapılacak. Başvurular web sitesinden indirilecek Başvuru formlarının doldurulması ve gerekli evrakların 14 Kasım 2014 tarihi ile 1 Ocak 2014 tarihleri arasında teslim edilmesi ile yapılacak.

 Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı tarafından yapılacak olan Yazma Eser Uzman Yardımcılığı yazılı ve sözlü yarışma sınavı için detaylı bilgilere aşağıda bulunan Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı Memur Alım İlanı linkinden erişebilirsiniz.

 Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı Memur Alım İlanı

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.