TUSAŞ (TEİ) Motor Sanayi lise, önlisans, lisans personel alımı yapıyor

TUSAŞ(TEI) Motor Sanayi Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı ve Türk Hava Kurumu arasında ortaklaşa kurulmuş anonim şirket çok sayıda personel alımı yapıyor. Detaylar haberimizde.

23510
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TUSAŞ Motor Sanayi çok sayıda personel alımı yapıyor. TUSAŞ Motor Sanayi Tür Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme vakfı(TSKGV) ve Türk Hava Kurumu(THK) tarafından kurulmuş olan anonim bir şirkettir. 1987 yılında ilk motor ve motor parçalarının üretim ve sevkiyatını gerçekleştiren TEI, aradan geçen yıllar içerisinde uçak moor ve parça ve modül üretimi, montaj ve test teknolojisinin ülkemizde transferini gerçekleştirmektedir. Uluslararası standartta güvenilir, yüksek kaliteli üretimiyle global pazarlarda da kendini kanıtlamıştır.

Çalışanlarının eğitim ve gelişmelerine önem veren TEI, oluşturduğu sürekli gelişim araçlarıyla, yetenek ve becerilerin canlı tutulmasını sağlamaktadır. Stratejik ilerleme öğeleri ve vizyonu çerçevesinde insana verdiği önem, yarattığı istihdam ve yaptığı yatırımlarla geleceğine yön vermektedir. Başvuru yapılabilecek bölümler arasında Finans Uzmanı, Kontrol ve Model Tabanlı Yazılım Geliştirme Mühendisi, Gömülü Yazılım Mühendisi, Yan Sanayi Geliştirme Mühendisi, Proses Mühendisi, Mekanik Tasarım Mühendisi, Uzman Sistem Mühendisi, NC/CNC Tezgah Teknisyeni, Test ve Enstrümantasyon Mühendisi, Pistonlu Motorlar Yanma ve Akış Analizi Mühendisi, Kalite Sistem Mühendisi, Sistem Mühendisi, Programlar Mühendisi, Yapısal Analiz ve Ömür Hesapları Mühendisi, Yapısal ve Ömür Analiz Mühendisi, Kıdemli/Uzman Tasarımcı (Motor Büt. CAD Sorumlusu) bölümlerinden alımlar yapılacaktır.

Lisans ve Önlisans mezunları için başvurulabilecek en değerli açık iş pozisyonu olarak Kıdemli/Uzman Tasarımcı (Motor Büt. CAD Sorumlusu) geliyor. Bu iş pozisyonuna başvurmak için Makine, Resim ve Konstrüksiyon Yüksek okulu mezunu olmak veya lisans Mezunu teknik öğretmenler başvurabiliyor.

Lise mezunları için ise NC/CNC Tezgah Teknisyeni kadrosuna başvurabilirler. Başvuru şartları ise Meslek LisesininTorna/Tesviye/CNC/Makine bölümlerinden ve/veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Resim okuma ve ölçme bilgisine sahip, CNC program bilgisine sahip, CNC tezgah kullanımı konusunda tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Eskişehir’de ikamet eden/edebilecek adayların başvuruları kabul edilecektir. Tüm ilanlara ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Öne Çıkan Yorumlar

 1. 5 sene önce

  Makine teknikeri olarak başvuru yapmak istiyorum mesut duman tel:(534)5865542

 2. 5 sene önce

  Önlisans için yaş şartı varmı 1977 doğumlu başvuru yapabilir mi ?

2 Yorum

 1. 5 sene önce

  Önlisans için yaş şartı varmı 1977 doğumlu başvuru yapabilir mi ?

 2. 5 sene önce

  Makine teknikeri olarak başvuru yapmak istiyorum mesut duman tel:(534)5865542

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!