1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. TÜSEB 16 Kadrolu Kamu Personeli Alımı Yapıyor
TÜSEB 16 Kadrolu Kamu Personeli Alımı Yapıyor

TÜSEB 16 Kadrolu Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı personel alımı yapacak. DPB’de yayımlanan ilan uyarınca TÜSEB 16 kadrolu kamu personeli alacak. Sürekli işçi alımı detayları haberimizde yer alıyor.

A+A-

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı kamu personeli alımı yapacak. Devlet Personel Başkanlığı tarafından erişime açılan iş ilanı uyarınca, Türkiye Genom Projesinde görev almak üzere sürekli işçi kadrolarına personel alımı yapılacak. Kadrolu personel alımı için 6 adet araştırmacı ve 10 adet uzman unvanında pozisyon açıldı.

TÜSEB personel alımı ilgili Kanun ve Yönetmelik uyarınca, Türkiye Genom Projesi’nde genetik alanında proje üretilmesi ve yönetilmesi süreçlerinde görev almak üzere yapılacak. İstihdam edilecek araştırmacılarda doktora, uzmanlarda ise yüksek lisans düzeyinde öğrenim şartı aranacak.

Adaylarda biyoteknoloji, biyoloji, biyomühendislik, genetik, moleküler biyoloji gibi alanlardan mezun olmak şartı ilanda belirtildi. Ayrıca yukarıda da belirtildiği gibi ilgili pozisyona göre yüksek lisans ya da doktora düzeyinde öğrenimi sürdürmüş olmak gerekiyor. Bunlara ek olarak YDS şartı, deneyim şartı gibi detaylara ilan metninden ulaşabilirsiniz.

Başvurular 14 Mart 2018 tarihine kadar devam edecek. Adayların istenilen belgeleri ve sözlü sınava katılmak istediğini belirten dilekçeyi Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekiyor. TÜSEB kadrolu işçi alımı ilanı için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler