1. HABERLER

  2. MEVZUAT

  3. TÜVASAŞ Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği
TÜVASAŞ Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği

TÜVASAŞ Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği

Türkiye Vagon Sanayii Anonim Şirketi (TÜVASAŞ) Genel Müdürlüğü Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği 25 Aralık 2017 tarihli resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi.

A+A-

Türkiye Vagon Sanayii Anonim Şirketi genel müdürlüğü tarafından Türkiye Vagon Sanayii Anonim Şirketi (TÜVASAŞ) Genel Müdürlüğü personeli görevde yükselme ve unvan değişikliği yönetmeliği 25 Aralık 2017 tarihli resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Türkiye Vagon Sanayii Anonim Şirketi (TÜVASAŞ) Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliğinin amacı liyakat ve kariyer ilkeleri çerçevesinde, hizmet gerekleri ve personel planlaması esas alınarak, Türkiye Vagon Sanayii Anonim Şirketi Genel Müdürlüğünde görev yapan memurlar ile sözleşmeli personelin görevde yükselme ve unvan değişikliklerine ilişkin usul ve esasları belirlemektir.

Yönetmelik, Türkiye Vagon Sanayii Anonim Şirketi Genel Müdürlüğünde memur kadroları ve sözleşmeli personel pozisyonlarında görev yapan personelin 5 inci maddede belirtilen görevlere görevde yükselme ve unvan değişikliği suretiyle atanacakları kapsar.

Bu Yönetmelik kapsamındaki görevde yükselme sınavına tabi kadro veya pozisyonlar gruplandırılmak suretiyle aşağıdaki tam metinde belirtilmiştir. Ayrıca bu yönetmelik kapsamındaki unvan değişikliğine tabi pozisyonlar ve diğer tüm detaylar yönetmeliğin 25 Aralık tarihli tam metninde yer almaktadır. Yönetmelik için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.