1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Üç Bakanlığa Ait 23 Eylül Tarihli Atama Kararları
Üç Bakanlığa Ait 23 Eylül Tarihli Atama Kararları

Üç Bakanlığa Ait 23 Eylül Tarihli Atama Kararları

Dışişleri Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve Maliye Bakanlıklarına Ait Atama Kararları 23 Eylül 2017 tarihli resmi gazetede yayımlandı. 694 KHK’daki listelerde bulunan general ve albaylar emekliliğe sevk edildi. Detaylara My Memur haberden ulaşabilirsiniz.

A+A-

23 Eylül 2017 tarihli ve 30189 sayılı resmi gazetede yayımlanan Dışişleri Bakanlığına ait memur atama kararları, İçişleri Bakanlığına ait atama kararları ve Maliye Bakanlığına ait atama kararları yayımlanarak yürürlüğe girdi. Atama kararlarının tam metnine ve emekliliğe sevk edilen personellere aşağıdaki bağlantılardan ulaşınız.

 

Dışişleri Bakanlığında açık bulunan birinci derece kadrolu Dış Politika Danışma Kurulu Üyeliğine, Büyükelçi Sadık Arslan’ın atanması, 657 sayılı Kanunun 76’ncı ve 2451 sayılı Kanunun 2’nci maddeleri gereğince uygun görüldü.

 

İçişleri Bakanlığında 694 sayılı Olağanüstü Hal OHAL kapsamında Kanun Hükmünde Kararname KHK ile değiştirilen 2803 sayılı Kanunun 13’üncü maddesine göre ek’li listede kimlikleri bulunan general ve albayların 01 Ekim 2017 tarihinden geçerli olarak emekliliğe sevkleri uygun görülmüştür denildi.

 

Maliye Bakanlığında açık bulunan birinci derece kadrolu ve +6400 ek göstergeli Gelir Politikaları Genel Müdürlüğüne Burcu AYDIN Özüdoğru’nun atanması, 657 sayılı Kanunun 68/B ve 74’üncü maddeleri ile 2451 sayılı Kanunun 2’nci maddesi gereğince uygun görüldü.

 

Bknz: 23 Eylül tarihli atama kararları için TIKLAYINIZ.

694 sayılı KHK ile emekliliğe sevk edilen general ve albaylar için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.