Üç Hastanede Yoğun Bakım Hemşireliği Başvuruları Başladı

Sağlık Bakanlığı tarafından Kayseri ve Samsun’da 3 farklı hastane için “Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı” başvuruları başladı. Sertifika başvuru detayları için tıklayınız.

featured

Kayseri Özel Medical Palace Hastanesi Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı, Samsun Özel Medicana Hastanesi Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı ve Kayseri Özel Dünyam Hastanesi Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı eğitimleri için başvurular başladı.

Kayseri Özel Dünyam Hastanesi Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı

Kayseri Özel Dünyam Hastanesi tarafından 10 Haziran-19 Temmuz 2019 tarihleri arasında Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı düzenlenecektir. Eğitim programının başvuruları 04 Haziran 2019 tarihine kadar yapılabilir. Başvuru yapmak isteyen katılımcıların aşağıda bilgileri yer alan Ceyhan YETİMAKMAN ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Samsun Özel Medicana Hastanesi Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı

Samsun Özel Medicana Hastanesi tarafından 28 Haziran-09 Ağustos 2019 tarihleri arasında Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı düzenlenecektir. Eğitim programının başvuruları  02 Haziran 2019 tarihine kadar yapılabilir. Başvuru yapmak isteyen katılımcıların aşağıda bilgileri yer alan Esra SAVAŞAN ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Kayseri Özel Medical Palace Hastanesi Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı

Kayseri Özel Medical Palace Hastanesi tarafından 16 Temmuz-29 Ağustos 2019 tarihleri arasında Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı düzenlenecektir. Eğitim programının başvuruları 15 Haziran 2019 tarihine kadar yapılabilir. Başvuru yapmak isteyen katılımcıların aşağıda bilgileri yer alan Hatice UZUN ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Başvuru detayları ve iletişim bilgileri için tıklayınız:

pdf.jpg

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Üç Hastanede Yoğun Bakım Hemşireliği Başvuruları Başladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!