1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Ücretsiz İzin Kullanmak İsteyen Memurların Bilmesi Gerekenler
Ücretsiz İzin Kullanmak İsteyen Memurların Bilmesi Gerekenler

Ücretsiz İzin Kullanmak İsteyen Memurların Bilmesi Gerekenler

Aylıksız İzin Alma Esasları, Hangi Hallerde Aylıksız İzin Alınır, Memurların Aylıksız İzin Süreleri, Ücretsiz İzin Alma Esasları

A+A-

Kamu kurum ve kuruluşlarında görevli devlet memurlarının, aylıksız (ücretsiz) izin hakları vardır. Memurların yıllık izinleri yanı sıra memurlara tanınan mazeret izinleri, refakat izinleri, hastalık izinleri ve aylıksız izin yani ücretsiz izin de memurlar için düzenlenmiş izin türleridir.

Memurlara tanınan aylıksız izin hakkına ilişkin esaslar 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nda düzenlenmiştir. MyMemur.com olarak sizler için derlediğimiz aylıksız izin ile ilgili bilgilere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Aylıksız (Ücretsiz) İzin Hakkında Bilmeniz Gerekenler İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.