Ugandalı Bakan Türk Yatırımcıları Ülkesine Davet Etti

Uganda Cumhuriyeti Ticaret Sanayi ve Kooperatif Bakanı Gume Ngobi Frederick, Türkiye-Afrika Ekonomik İşbirliği Konferansı'nda Türk yatırımcıları ülkesine...

35675
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uganda Cumhuriyeti Ticaret Sanayi ve Kooperatif Bakanı Gume Ngobi Frederick, Türkiye-Afrika Ekonomik İşbirliği Konferansı’nda Türk yatırımcıları ülkesine davet etti.

Türkiye-Afrika Ekonomik İşbirliği Konferansı, Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu ve Afrika ülkelerinin büyükelçilikleri işbirliği ile Ankara Green Park Hotel’de yapıldı. Konferansa Afrika ülkelerinden ve Türkiye’den büyükelçilik görevlileri, bürokratlar, diplomatlar, hükümet yetkilileri, Ticaret ve Sanayi Odaları, yatırım ajansları, iş adamları katıldı. Konferansta konuşan Uganda Cumhuriyeti Ticaret Sanayi ve Kooperatif Bakanı Gume Ngobi Frederick, Türk yatırımcıları Uganda’ya yatırım yapmaya davet etti. Bakan Frederick, Uganda hükümetinin yatırım planlamalarını ve programlarını da katılımcılarla paylaştı.

Güney Sudan Tarım Bakanı James Janka Duku da ülkesindeki yatırım olanaklarını yatırımcılarla paylaşarak, “Biz Güney Sudan Cumhuriyeti hükümeti olarak Türk yatırımcıların ülkemize yatırım yapmalarından büyük memnuniyet duyarız” dedi.

Ugandalı Bakan Türk Yatırımcıları Ülkesine Davet Etti

İHA

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!