Ulaştırma Bakanlığı açıktan en az lie mezunu personel alımı başladı

Ulaştırma, Habercilik ve Denizcilik Bakanlığının taşra teşkilatlarında 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre istihdam edilmek üzere açıktan 5 personel alımı yapılacak.

23299
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

28 Temmuz 2016 tarihinde Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayılana personel alımı ilanına göre Ulaştırma, Habercilik ve Denizcilik Bakanlığı açıktan personel alımı yapacak. Ulaştırma, Habercilik ve Denizcilik Bakanlığının taşra teşkilatlarında 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre istihdam edilmek üzere 1 (bir) Mühendis, 1 (bir) Tekniker ve 3 (üç) Teknisyen olmak üzere toplam 5 (beş) sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. Başvurular 28 Temmuz 2016 tarihinde başlayıp 15 Ağustos 2016 tarihinde sona erecek.

Adaylar başvurularını Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Personel ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Hakkı Turayliç Caddesi No:5 06338 Emek-Ankara adresine şahsen veya posta yolu ile yapabilecekler. Başvurularda lisans mezunları için 22 Mayıs 2016 tarihinde yapılan, ortaöğretim ve önlisans mezunları için 27-28 Eylül 2014 tarihlerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarından en az 70 puan almış olmak şartı aranıyor. Başvuru yapabilmek için 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinde yer alan genel şartları taşımak gerekiyor.

Ayrıca pozisyonlara göre mezuniyet ve tecrübe şartları aranmakta. Ulaştırma, Habercilik ve Denizcilik Bakanlığının personel alımı ile ilgili detaylı bilgi, başvuru sırasında istenen belgeler ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!