1. HABERLER

  2. MEMUR

  3. Ulaştırma Bakanlığı Kadrolarına Memur Atama Duyurusu
Ulaştırma Bakanlığı Kadrolarına Memur Atama Duyurusu

Ulaştırma Bakanlığı Kadrolarına Memur Atama Duyurusu

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından Avrupa Birliği Uzman Yardımcısı Kadrolarına Atanmaya Hak Kazanan Adaylar için duyuru yayımlandı. Memur atamasına esas belgeler için tıklayınız.

A+A-

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Personel ve Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından Merkez Teşkilatında görev yapmak üzere Avrupa Birliği Uzman Yardımcısı kadroları için 19 Şubat 2018 tarihi Pazartesi günü yapılan sözlü giriş sınavı sonucu asil aday ve yedek aday listesi belirlendi. Listelere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Asil adaylardan istenilen belgeler! 4 adet vesikalık fotoğraf, Erkek adaylar için yetkili askerlik şubelerince düzenlenmiş veya e-devlet kapısı üzerinden çıktısı alınmış barkodlu askerlik durum belgesi isteniyor.

Son üç ay içerisinde alınmış sabıka kaydının olmadığına dair Cumhuriyet Savcılığından belge veya e-devlet kapısı üzerinden çıktısı alınmış barkodlu Adli Sicil Kaydı belgesi isteniyor.

3628 sayılı Kanunun ve Mal Bildiriminde Bulunulması Hakkında Yönetmelik hükümlerince doldurulması gereken Mal bildirim beyannamesi, Adres beyanı, Etik sözleşme, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu, Kamu Kurum ve Kuruluşlarında çalışmış veya çalışmakta olan adayların kurumlarından alacakları onaylı hizmet belgesi ya da çalıştığı kamu kurumunu, derece ve kademesini, unvanını ve sicil numarasını belirttiği bir dilekçe isteniyor.

Memur atamasını hak eden adaylar 9 Mart 2018 tarihi Cuma günü mesai bitimine kadar bir dilekçe ekinde, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Personel ve Eğitim Dairesi Başkanlığı adresine şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Duyuru ve tüm belgelerle ilgili detaylar için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler