1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Ulaştırma Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan değişikliği Yönetmemeliği Resmi gazete'de
Ulaştırma Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan değişikliği Yönetmemeliği Resmi gazete'de

Ulaştırma Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan değişikliği Yönetmemeliği Resmi gazete'de

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı memur olanların görevde yükselme ve unvan değişikliği usul ve esaslarını belirleyen yönetmelik resmi gazetede...

A+A-

Bakanlık  tarafından hazırlanan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı personelinin görevde yükselme ve unvan değişikliği Yönetmeliği 6 Mart 2015 tarihli resmi gazetede yayımlanarak yürülüğe girdi.

Bilinen ve hala sıkça kullandığımız ismiyle Ulaştırma Bakanlığı’nda görev yapan memurların görevde yükselmesi ve unvan değişikliği ile ilgili hususların, usul ve esasların belirlendiği yönetmelik 6 Mart 2015 tarihli Resmi gazetede yayımlandı. Yönetmelik;  Hem, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı merkez teşkilatında çalışan memurları, hem de; taşrada çalışan Memurlardan şube müdürü ve daha alt unvanlı görevlere görevde yükselme ve unvan değişikliği suretiyle atanmayı kapsıyor.

Aşağıda bulunan linkten yönetmelik ile görevde yükselme ve unvan değişikliği ile ilgili detaylara usul ve esaslara erişebilirsiniz.

Yönetmelik İçin Tıklayınız

Resmi gazete İçin Tıklayınız

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.