Üniversite Hastanesine Sağlık Personeli Alımı Yapılacak

Araştırma ve Uygulama Hastanesinde çalışmak üzere sağlık personeli alımı yapacağını duyurdu. Üniversite rektörlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre toplamda

634-1
Daha Fazla Göster

Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğünde yayınlanan ilana göre Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğü Ahmet Necdet Sezer Araştırma ve Uygulama Hastanesinde çalışmak üzere 4/B sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacağını duyurdu. Üniversite rektörlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre toplamda 26 sağlık personeli alımı yapacak.

Alımını yapacağı 1 hemşire için Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakülte veya yüksekokullarının hemşirelik bölümü lisans programından mezun olma şartı bulunuyor.

Alımını Yapacağı 7 Hemşire için Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakülte veya yüksekokulların hemşirelik bölümü lisans programından mezun olmak. En az bir yıl hemşirelik mesleğinde deneyim sahibi olma şartı bulunuyor.

Alımını Yapacağı 6 hemşire için Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik bölümünden mezun olmak. İnfüzyon ve perfüzyon eğitimi almış olması gerekiyor.

Alacağı 2 hemşire için Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakülte veya yüksekokullarının ebelik bölümü lisans programından mezun olmak. En az beş yıl mesleğinde deneyim sahibi olması gerekiyor.

Alımını yapacağı 10 hemşire için ise Sağlık meslek liselerinin hemşirelik bölümünden mezun olmak. Temel ve ileri yaşam desteği (CPR), diabet eğitimi ve kan tranfüzyon eğitimi almış olmak. En az bir yıl hemşirelik mesleğinde deneyim sahibi olma şartı aranıyor.

Yani Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Araştırma ve Uygulama Hastanesi Sözleşmeli Personel (Hemşire) Alım İlanı kapsamında 26 Sağlık personeli alacak.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Üniversite Hastanesine Sağlık Personeli Alımı Yapılacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!