1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

  4. Üniversite Hastanesine Sağlık Personeli Alımı Yapılacak
Üniversite Hastanesine Sağlık Personeli Alımı Yapılacak

Üniversite Hastanesine Sağlık Personeli Alımı Yapılacak

Araştırma ve Uygulama Hastanesinde çalışmak üzere sağlık personeli alımı yapacağını duyurdu. Üniversite rektörlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre toplamda

A+A-

Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğünde yayınlanan ilana göre Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğü Ahmet Necdet Sezer Araştırma ve Uygulama Hastanesinde çalışmak üzere 4/B sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacağını duyurdu. Üniversite rektörlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre toplamda 26 sağlık personeli alımı yapacak.

Alımını yapacağı 1 hemşire için Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakülte veya yüksekokullarının hemşirelik bölümü lisans programından mezun olma şartı bulunuyor.

Alımını Yapacağı 7 Hemşire için Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakülte veya yüksekokulların hemşirelik bölümü lisans programından mezun olmak. En az bir yıl hemşirelik mesleğinde deneyim sahibi olma şartı bulunuyor.

Alımını Yapacağı 6 hemşire için Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik bölümünden mezun olmak. İnfüzyon ve perfüzyon eğitimi almış olması gerekiyor.

Alacağı 2 hemşire için Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakülte veya yüksekokullarının ebelik bölümü lisans programından mezun olmak. En az beş yıl mesleğinde deneyim sahibi olması gerekiyor.

Alımını yapacağı 10 hemşire için ise Sağlık meslek liselerinin hemşirelik bölümünden mezun olmak. Temel ve ileri yaşam desteği (CPR), diabet eğitimi ve kan tranfüzyon eğitimi almış olmak. En az bir yıl hemşirelik mesleğinde deneyim sahibi olma şartı aranıyor.

Yani Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Araştırma ve Uygulama Hastanesi Sözleşmeli Personel (Hemşire) Alım İlanı kapsamında 26 Sağlık personeli alacak.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.