1. HABERLER

  2. SENDİKA

  3. Üniversite Personeline Tayin Hakkı Talebi Gündemde
Üniversite Personeline Tayin Hakkı Talebi Gündemde

Üniversite Personeline Tayin Hakkı Talebi Gündemde

#ünivpersonelitayinhakkı hashtag’i ile Twitter’da gündem olan üniversite personelleri haklı olan tayin hakkı taleplerini istiyor. Üniversite İdari Personel Sendikası ÜNİPERSEN’in de desteğiyle çalışanlar artık huzura kavuşmak istiyor!

A+A-

Üniversite çalışanı idari personeller haklı tayin taleplerini gündemden düşürmüyor. Üniversite İdari Personel Sendikası’nın da desteğiyle sürekli olarak Twitter’da gündem olan üniversite çalışanlarının taleplerini yetkililerin görmesi adına My Memur olarak bizler de her zaman desteğimizi sunmaktayız.

Bu kapsamda aşağıdaki mesajlarda üniversite çalışanlarının taleplerini, sorunlarını ve çözümlerini de açık ve net bir şekilde bulabilirsiniz. İşte üniversite idari çalışanlarının haklı talepleri ve mesajları:

#ünivpersonelitayinhakkı hashtag'i ile siz de şimdi hemen destek olabilirsiniz!

- Üniversitelerde kaliteli eğitim isteniyorsa bunu üniversite İdari Personelini görmezden gelerek başaramazsınız.

- Üniversitelerde çalışan personellerin Kurum içi ve Kurumlar arası nakil hakları düzenlenmeli tayinler rektörlerin insiyatifine bırakılmamalı

- Talep ve istekler yetkililere duyurulduğu halde çözüm üretilmiyor. Ötelenen, çözüme kavuşmayan her sorun; sorunları katlar. Taleplere iktidar çözüm üretmelidir

- Üniversite çalışanlarının mağduriyetleri giderilmeli. İnsanlar gurbette yaşamaya zorlanmamalı. Üniversite Memurları Tayin Hakkı istiyor.

- Üniversite İdari personeli büyük sıkıntılar içerisindedir. İşe harcayacağımız emeğimizi yıllarca tayin olmaya harcıyoruz

- Bu talebi de mi Haluk Levent çözsün. Bu ülkenin sağlık bakanı ve yetkili sendikası bu taleplere üç maymunu oynamaktan ne zaman vazgeçecek.

- Belirli bir süre çalışılsın. Çalışıldıktan sonra da tayin isteyebilsin. İnsanları bulundukları yere mahkum etmeye hakkınız yok.

- Sn. Cumhurbaşkanım sadece tayin hakki istiyoruz. En azından Üniversiteden Üniversiteye.

Üniversitede memurum tayin hakkım yok eşimle ayrı yaşıyorum  düzenleme şart.

- Daha güçlü olmak, sesimizi daha gür duymanız için bir aradayız. Bizi görmezden gelemezsiniz.

- Zorla çalışmak değil mutlu çalışmak istiyoruz. Bir Tayin kanunu çıkarmak bu kadar zor değil.

- Sayın @RTErdogan Cumhurbaşkanım Üniversite idari memurlarının tayin hakkı yok anayasal haklarımızdan mahrum bırakılıyoruz.

- Yıllar boyu çalıştık, artık en doğal hakkımız olan yer değiştirme tayin hakkımızı istiyoruz. Bir hayvan bile belli bir zamandan sonra yerini değiştirir hayatını idame için. Yer değiştirme hakkı insanın değil canlının fıtratında var.

- Sağlık Personel Sendikası olarak Üniversitede çalışan personellerin Tayin Hakları düzenlenene kadar sesimizi gürleştirmeye devam edeceğiz.

- Hakkı Üniversitede Çalışan Memurlara da Verilmeli #ünivpersonelitayinhakkı Genç Anadolu Partisi İktidarında Mutlaka Bu Hakları Verilecektir.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler