1. HABERLER

  2. MEMUR

  3. Üniversite Rektörlüklerine Atama Kararı Resmi Gazetede Yayımlandı
Üniversite Rektörlüklerine Atama Kararı Resmi Gazetede Yayımlandı

Üniversite Rektörlüklerine Atama Kararı Resmi Gazetede Yayımlandı

Cumhurbaşkanlığı’nın 18 Eylül 2019 tarihli ve 30892 sayılı kararı ile üniversite rektörlüklerine atama resmi gazetede yayımlandı.

A+A-

18 Eylül 2019 Tarihli ve 30892 Sayılı Resmi Gazete ile birlikte üniversite rektörlüklerine seçilenlerin isimleri de resmi gazetede ilan edildi.

17/9/2019 tarihli ve 2019/315 sayılı kararın eki listesine göre Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr Ekrem Kalan olarak atandı. Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli olarak atandı.

“Ekli listede yer alan kişiler hizalarında belirtilen üniversite rektörlüklerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 13 üncü maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci, 3 üncü ve 7 nci maddeleri gereğince atanmıştır.

Prof. Dr. Ekrem KALAN Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Rektörü

Prof. Dr. Süleyman ÖZDEMİR Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü

Prof. Dr. Türkay DERELİ  İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü”

Danıştay ve Yargıtay Üyeliklerine Dair Seçme Kararı Resmi Gazetede Yayımlandı. Danıştay Üyeliklerine Seçme Kararı ve Yargıtay Üyeliklerine Seçme Kararı 18 Eylül 2019 Tarihli ve 30892 Sayılı Resmi Gazetede yayımlandı. İlgili haber için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler