Ünlü Çiftten Şaşırtan Hamle! Birbirlerini Sildiler!

Oyuncu Berrak Tüzünataç ve iş insanı Berk Suyabatmaz’ın yedi aylık birlikteliklerinde şaşırtıcı bir hamle geldi.

62844

Bütün Fotoğrafları Sildiler

Oyuncu Berrak Tüzünataç, yedi aydır iş insanı Berk Suyabatmaz ile aşk yaşıyordu. Magazin dünyasının çok konuşulan bu ünlü çiftinden beklenmeyen bir hamle geldi. Berrak Tüzünataç ve Berk Suyabatmaz, sosyal medya hesaplarından birlikte çekildikleri tüm fotoğrafları sildiler. Çiftin bu hareketi “Ayrıldılar mı?” sorusunun akıllara gelmesine neden oldu.

Hala Birbirlerini Takip Ediyorlar

Burcu Esmersoy’un eski eşi olan Berk Suyabatmaz, evliliğinin bitmesinin hemen ardından Berrak Tüzünataç’la aşk yaşamaya başlamıştı. Çiftin beraberlikleri çok konuşulmuş, sosyal medyada da sıkça takip edilmişti. Tüzünataç ve Suyabatmaz her ne kadar aşklarını gözlerden uzak yaşamayı tercih etse de ilgi odağı olmaya devam ettiler. Şimdi ise çiftin beraberliğinde şaşırtan bir gelişme yaşandı. Berrak Tüzünataç ve Berk Suyabatmaz sosyal medya hesaplarında bulunan birlikte yer aldıkları tüm kareleri sildiler. Çiftin ayırılıp ayrılmadığı merak edilirken hala birbirlerini takipte oldukları da dikkatlerden kaçmadı.

Yaptığı Beğeniyle Şaşırtmıştı

Adından yaptığı bazı açıklamalarla söz ettiren Berrak Tüzünataç bir süre önce sevgilisi Suyabatmaz’ın eski eşi Burcu Esmersoy’un bir sosyal medya paylaşımını beğenmesiyle gündem olmuştu. Tüzünataç bu hareketiyle takipçilerinin de şaşırmasına neden oldu.

“Davet Ederlerse Düğünlerine Giderim”

Burcu Esmersoy da daha önce çiftin bir fotoğrafını beğenmiş ve açıklama olarak da keyifli bir anlarını paylaştıklarını görünce beğenmeden geçmenin çok saçma olacağını söylemişti. Kendisine sorulan düğünlerine davet etsele gidip gitmeyeceği ile ilgili soruya da davet ederlerse tabii ki gideceğini söyleyerek şaşırtmıştı

 

Exit mobile version