Ünlü Modele Çeşme’de Şiddet Uygulandı!

Ukrayna asıllı ünlü top model Daria Kyryliuk, Türkiye’ye tatil için gelmiş ve İzmir Çeşme’de konaklamaktaydı.

65940
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü model Daria Kyryliuk, sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. İzmir Çeşme’de yer alan “The Beach of Momo” isimli plaj güvenliği tarafından darp edildiğini, görüntüleriyle birlikte yayınladı.

Mekanın Sahipleri Kabul Etmedi

“The Beach of Momo” Plajının sahipleri olayla ilgili olarak açıklama yaptı. Kendilerinin olaydan haberlerinin olmadığını aynı zamanda yaşananların kendileriyle ilgili olmadığını belirten mekan sahipleri başka bir açıklama yapmadı.

Top Model Daria Kyryliuk 3 Dilde Yaşadıklarını Anlattı

Ünlü model yaşadıklarını sosyal medya hesabından üç ayrı dille ve görüntüleriyle paylaştı. Ünlü top model Daria Kyryliuk yaptığı açıklamada ise; “Sessiz kalmak istemiyorum ve hikayemi bana, erkek arkadaşım ve grubumuza ne olduğunu anlatmak istiyorum. Momo Plajı’nın (Çeşme Türkiye) güvenliği bize saldırdı. Dört kız (ben dahil) yüzüne yumruk atıldı ve çocuklar kötü yaralandı. Polise ayrıntılı raporlar verdik. Olanlara kör bir göz çevirip durmamalıyız” dedi.

Açıklama Üzerine Birçok Ünlüden Destek Geldi

Ünlü modelin paylaşımı üzerine birçok ünlü destek mesajları yayınladı ve özür diledi. Ünlü top modelin yakın arkadaşı Şeyma Subaşı ise yaşananlardan son derece rahatsız olduğunu belirterek kendi sosyal medya hesabından şöyle dedi: ‘‘Çok yakın, çok tatlı arkadaşım neler yaşamış… Çok üzüldüm, şoktayım gerçekten!  Keşke eğlence mekanları da müşterilerini ağırlarken sadece kazandıkları paraya değil, insanlara nasıl davranacaklarına dikkat etseler! Korkunçsunuz!’’

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!