Ünlü Oyuncu Kaan Yıldırım Sonunda Konuştu!

Ünlü oyuncu Kaan Yıldırım katıldığı bir programda çarpıcı açıklamalar yaptı.

62459
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kaan Yıldırım’dan Çarpıcı Açıklamalar

Şarkıcı Hadise ile yaşadığı aşkla son dönemin magazin gündeminde en çok konuşulan isimlerden olan oyuncu Kaan Yıldırım katıldığı bir programda dikkat çeken açıklamalar yaptı. Kaan Yıldırım geçmiş dönemde yer aldığı “Ulan İstanbul” adlı dizide rol almasıyla ilgili ilginç açıklamalar yaptı. Yıldırım oyunculuğa nasıl başladığını, hayallerini gerçekleştirmek için neler yaptığını anlattı.

“Ucuz Olduğum için Beni Seçmişler”

Ulan İstanbul dizisinde yer almasıyla ilgili konuşan Kaan Yıldırım dizideki o role seçildiğinde çok mutlu olduğunu söyledi. Dizinin kadrosunun çok iyi olduğunu, işin aslının ucuz cast ihtiyaçlarından dolay kendisini seçmeleri olduğunu, dizinin bütçesi kısıtlı olduğundan ucuza oynayacak bir oyuncuya ihtiyacı olduklarından dolayı o dizide rol alabildiğini, ucuz olduğu için kendisini tercih ettiklerini söyledi.

“İyi ki Yapmışım”

Adı ilk defa bu dizide duyulan Kaan Yıldırım katıldığı programda oyunculuk serüveninin detaylarını anlattı. Ulan İstanbul dizisinde oynamasının nedeninin aslında fiyatının ucuz olduğunu sonradan öğrendiğini, o dönem dizide rol alacağını öğrendiğinde aşırı mutlu olduğunu, meğer ucuz cast ihtiyacı olduğundan kendisini seçmiş olduklarını öğrendiğini ifade etti. Bunu sonradan öğrendiğini söyleyen ünlü oyuncu iyi bu dizide rol aldığını, kendisine bambaşka şeyler getirdiğini de söyledi.

“Öğlen Toplantılarda Uykum Geliyordu”

Ünlü oyuncu Yıldırım çocuklarla arasının gayet iyi olduğunu, en uygun zamanda bir çocuk sahibi olmak istediğini belirtti. Ailenin önemine dikkat çeken Kaan Yıldırım babasıyla arasındaki ilişkinin çok iyi olduğunu da anlattı. Oyunculuğa olan merakının daha küçük yaşlardayken başladığından bahseden Kaan Yıldırım eğitimini pazarlama üzerine aldığını ve bir şirkette çalışmaya başladığını, ama öğlenleri toplantılarda uykusunun geldiğini, o işe ait olmadığını hissettiğini söyledi.

“Google’da Oyunculuk Kurslarını Araştırdım”

24 yaşında olduğu o dönemde Google’da oyunculuk kurslarını araştırdığını ve bulduğu bir kursa kayıt olduğunu, ardından deneme çekimlerinin başladığını ve sonrasında da devamının geldiğini samimi bir şekilde anlattı.

Kaan Yıldırım kendisi gibi oyuncu olan Ezgi Eyüboğlu ile 2016 yılında evlenmiş, 2019 yılında boşanmıştı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!