1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. Uşak Üniversitesi 28 Akademik Personel Alım İlanı
Uşak Üniversitesi 28 Akademik Personel Alım İlanı

Uşak Üniversitesi 28 Akademik Personel Alım İlanı

Uşak Üniversitesi akademik personel alımı gerçekleştiriyor. Başvurular DPB’de yayımlanan ilanla belli oldu. Uşak Üniversitesi akademik personel alımı detayları için tıklayınız.

A+A-

Akademisyen adayları bu haberimiz sizi yakından ilgilendiriyor. Uşak Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Uşak Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman sona erecek?

Uşak Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profesör, doçent ve yardımcı doçent kadrolarında 28 personel alımı yapılacaktır. Uşak Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Uşak Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profesör adaylarının; bilimsel çalışma-yayınlarının listeleriyle birer örneklerini, doçentlik belgesi ve özgeçmişlerini içeren 6 takım yayın dosyaları ve özgeçmişleriyle yayın listelerinin bulunduğu 6 adet CD ile birlikte  başvuru yapmaları gerekmektedir.

Uşak Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının; bilimsel çalışma-yayınlarının listeleriyle birer örneklerini, doçentlik belgesi ve özgeçmişlerini içeren 4 takım yayın dosyaları ve özgeçmişleriyle yayın listelerinin bulunduğu 4 adet CD ile birlikte başvuru yapmaları gerekmektedir.

Uşak Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen yardımcı doçent adaylarının ise yabancı dil belgesi, Doktora diploması, bilimsel çalışma-yayınlarının listeleriyle birer örneklerini, özgeçmişlerini içeren 4 takım yayın dosyaları ve özgeçmişleriyle yayın listelerinin bulunduğu 4 adet CD ile birlikte başvuru yapmaları gerekmektedir. Uşak Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler