Uşak Üniversitesi 33 Akademik Personel Alacak

Uşak Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Uşak Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana başvuru şartları neler? İşte merak edilen detaylar...

featured

Akademisyen adayları bu haberimiz sizi yakından ilgilendiriyor. Uşak Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Uşak Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman sona erecek?

Uşak Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profesör, doçent ve yardımcı doçent kadrolarında 33 personel alımı yapılacaktır. Uşak Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Uşak Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profesör adaylarının; bilimsel çalışma-yayınlarının listeleriyle birer örneklerini, doçentlik belgesi ve özgeçmişlerini içeren 6 takım yayın dosyaları ve özgeçmişleriyle yayın listelerinin bulunduğu 6 adet CD ile birlikte  başvuru yapmaları gerekmektedir.

Uşak Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının; bilimsel çalışma-yayınlarının listeleriyle birer örneklerini, doçentlik belgesi ve özgeçmişlerini içeren 4 takım yayın dosyaları ve özgeçmişleriyle yayın listelerinin bulunduğu 4 adet CD ile birlikte başvuru yapmaları gerekmektedir.

Uşak Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen yardımcı doçent adaylarının ise yabancı dil belgesi, Doktora diploması, bilimsel çalışma-yayınlarının listeleriyle birer örneklerini, özgeçmişlerini içeren 4 takım yayın dosyaları ve özgeçmişleriyle yayın listelerinin bulunduğu 4 adet CD ile birlikte başvuru yapmaları gerekmektedir. Uşak Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Uşak Üniversitesi 33 Akademik Personel Alacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!