1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  4. Uşak Üniversitesi Rektörlüğü Yayımladı! 27 Akademik Personel Alıyor
Uşak Üniversitesi Rektörlüğü Yayımladı! 27 Akademik Personel Alıyor

Uşak Üniversitesi Rektörlüğü Yayımladı! 27 Akademik Personel Alıyor

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Uşak Üniversitesi akademik personel alımı yapıyor. Akademik personel alım ilanlarının tümüne My Memur sitesinden ulaşabilirsiniz.

A+A-

Uşak Üniversitesi kendi bünyesinde çalışacak Profesör, Doçent ve Dr. Öğretim üyesi kadrolarına yerleştirmek üzere tam 27 akademik personel alımı yapıyor.İşte akademik personel alımına dair tüm detaylar..

Profesör-Doçent ve Dr. Öğretim Üyesi Alımı Yapılıyor.

Akademik personel alımında adaylar Uşak Üniversitesine ilan edilen kadrolardan sadece bir tanesine başvuru yapabilecekler. Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesindeki genel şartları ve ilanda belirtilen özel şartları taşıyanlar başvuru yapabilecek. Başvuru yapan adayların koşullarının uygun olmadığının sonradan anlaşılması halinde atamaları yapılmayacak, atamaları yapılmış olanlar var ise atamaları iptal edilecek.

Profesör ve Doçent kadrolarına başvuracak adaylar, Başvuru evrakları ile birlikte Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları, Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına başvuracak adaylar ilanda belirtilen birimlere başvurmaları gerekiyor.

Profesör kadroları daimi statüde olup, adayların başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine; özgeçmişlerini, nüfus cüzdan fotokopisi, hizmet belgelerini, 2 adet fotoğraf, lisans, yüksek lisans ve doktora diploma örnekleri ile doçentlik belgesinin onaylı örneği, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 (altı) takım dosyayı ekleyerek başvuru yapacaklar.

Doçent kadroları daimi statüde olup, adayların başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine; özgeçmişlerini, nüfus cüzdan fotokopisi, hizmet belgelerini, 2 adet fotoğraf, lisans, yüksek lisans ve doktora diploma örnekleri ile doçentlik belgesinin onaylı örneği, yayın listelerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) takım dosyayı ekleyerek başvuru yapacaklar.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adaylar; başvurdukları programı belirten dilekçelerine özgeçmiş, nüfus cüzdan fotokopisi, hizmet belgelerini, askerlik belgesi, öğrenim, 2 adet fotoğraf ile başvuracaklar.

Başvurular 11 Haziranda son bulacak.

Uşak Üniversitesine başvuru süresi 2 Haziran – 8 Temmuz 2019 tarihleri arası olup, Başvurular şahsen yapılacak. Süresi içinde yapılmayan başvurular kabul edilmeyecek. Başvuru evrakları geri iade edilmeyecek.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler