Vakıf Katılım Bankası personel alımı Ağustos 2016

Vakıf Katılım Bankası personel alımı yapacağını duyurdu. Vakıf Katılım Bankası personel alımı başvuru şartlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

23338
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vakıf Katılım Bankası A.Ş. personel alımı devam ediyor. Vakıf Katılım Bankası A.Ş personel alımı kapsamında genel başvuruları almaya devam etmekte. Adaylar Vakıf Katılım Bankası A.Ş’nin personel alımına 20 Ağustos 2016 tarihine kadar başvuruda bulunabilecekler. Vakıf Katılım Bankasının personel alımına başvuru yapabilmek için üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun, katılım bankacılığı alanında tecrübeli, iletişim kabiliyeti gelişmiş, analitik düşünebilen, katılım bankacılığı prensiplerini benimsemiş, erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya en az 2 yıl tecilli olması şartları aranmakta. Banka tecrübesi olmayan adaylar için erkeklerde 30, bayanlarda 28 yaşını aşmamış olmak gerekmekte.

Aranan şartları taşıyan adayların genel başvuru yapması halinde Vakıf Katılım Bankasının ilerleyen dönemlerde oluşabilecek açık pozisyonlarda değerlendirilmesine tabi tutulacağı bildirildi. Banka tecrübesi olmayan adaylar için ihtiyaç durumuna göre işe alım sınavı yapılabilecek olduğu belirtildi. Başarılı olan adaylar Vakıf Katılım Bankası tarafından ayrıca mülakata çağrılacaklar. Vakıf Katılım Bankası sosyal ve yan haklar şu şekildedir; Özel sağlık sigortası, yemek kartı (ticket, multinet, sodexo vb.), prim.

Vakıf Katılım Bankası  açık pozisyonlarına başvuracak adaylarda aranacak kriterler; 1 ile 20 yıl arasında tecrübe şartı aranıyor. Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun). Alım yapılacak il İstanbul (Avrupa), banka ihtiyaçlar doğrultusunda uygun bulunan adayları ön mülakata çağıracağı belirtildi. Detaylı bilgi ve başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!