1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Vakıfbank 160 Memur Personel Alımı Başvuruları Başladı
Vakıfbank 160 Memur Personel Alımı Başvuruları Başladı

Vakıfbank 160 Memur Personel Alımı Başvuruları Başladı

Vakıfbank tarafından 160 personel alımı yapılacağı ilan edildi. Vakıfbank 2018 yılı personel alımı ilanı yayımlandı. Vakıfbank, Türkiye genelinde yapacağı 160 personel alımı için ilan yayınladı. KPSS puan şartı aranmayacak, son başvuru tarihi 12 Ocak 2018

A+A-

Vakıfbank tarafından 160 kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Teftiş Kurulu Başkanlığı kadrolarında istihdam edilmek üzere 160 Müfettiş Yardımcısı alımı gerçekleştirilecek. Vakıfbank 160 kamu personeli alımında KPSS şartı bulunmuyor, başvuru şartlarına ve detaylı bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank müfettiş yardımcılarına maaşa ek olarak bölge merkezi dışında daha fazla olmak üzere günlük harcırah ödenmekte olup, görev yolculukları nedeniyle yapılan konaklama ve ulaşım harcamaları belirli limitler dahilinde Banka tarafından karşılanmaktadır.

Ayrıca, özel uzmanlık tazminatı, yılda 4 defa ikramiye, 2 defa performansa bağlı prim, Bankanın Ana Sözleşmesi gereğince karara bağlı olarak yılda bir kez kar payı ve Bankanın Yabancı Dil Yönetmeliği gereğince uygun belge olduğu takdirde Yabancı Dil Tazminatı ödenmektedir.

Adaylar başvurularını 12 Ocak 2018 Cuma günü saat 24:00’e kadar elektronik ortamda online olarak yapabilecekler. Başvuru yapmak isteyenlerin öncelikle Vakıflar Bankası T.A.O. Şubelerinden TC Kimlik Numarası, adı ve soyadı ile ev veya cep telefonu bilgilerini vererek 50 TL sınav giriş ücreti ödemeleri gerekiyor.

Başvuru yapabilmek için T.C. vatandaşı olmak, kamu hizmetinden yasaklı bulunmamak, adli sicil kaydı bulunmamak, en az 4 yıllık üniversitelerin ilanda belirtilen bölümlerinden mezun olmak, 4 Mart 1990 ve sonrasında doğmuş olmak ve askerlikle ilişiği bulunmamak şartları gerekiyor. Vakıfbank personel alımı ilan metni ve başvuru formu için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.