1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Vakıflar Genel Müdürlüğü İlkokul Mezunu Yönetici Atayacak! Başvuru İlanı Yayımlandı
Vakıflar Genel Müdürlüğü İlkokul Mezunu Yönetici Atayacak! Başvuru İlanı Yayımlandı

Vakıflar Genel Müdürlüğü İlkokul Mezunu Yönetici Atayacak! Başvuru İlanı Yayımlandı

Vakıflar Genel Müdürlüğü (VGM) resmi internet sitesinde yapılan yönetici atama duyurusunda Konya Vakıflar Bölge Müdürlüğü mülhak halde bulunan vakfa yönetici atama için başvuru başladı. Başvuru şartları ve detayları My Memur olarak hazırladık.

A+A-

Konya ilinde kurulu mülhak vakıf yönetici atama ilanı Vakıflar Genel Müdürlüğü VGM tarafından yayımlandı. Konya ilinde kurulu mülhak Yeniçeri Çavuşlarından Elhac Abdulfettah Çavuş Bin Mustafa Vakfı'na tevliyete ehil vakıf evlatları arasından Yönetici Atama İlanına dair başvuru resmi metnine aşağıdaki PDF dosyasından ulaşabilirsiniz.

İlanda adı geçen vakfa yönetici olmak isteyenlerin Vakıflar Yönetmeliğinde belirtilen belgelerle birlikte ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Konya Vakıflar Bölge Müdürlüğüne Başvurmaları gerekmektedir. ​

Vakıflar Genel Müdürlüğü VGM Diyarbakır Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından yönetici atama duyurusu Nisan 2019 itibarıyla yapıldı. İlgili vakıf için şartları taşıyanlar arasından en az ilkokul mezunu yönetici ataması yapılacak. Özel şartlar ve tüm detaylar ile açıklamalar:

Vakıflar Genel Müdürlüğünce temsilen yönetilen Konya ilinde kurulu mülhak Yeniçeri Çavuşlarından Elhac Abdulfettah Çavuş Bin Mustafa Vakfı'na yönetici atanacaktır. Yöneticiliğe atanmak isteyen medeni hakları kullanma ehliyetine sahip, en az ilkokul mezunu adayların dilekçe ekinde aşağıdaki belgelerle birlikte 26 Nisan 2019 tarihine kadar Konya Vakıflar Bölge Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir.

YÖNETİCİ ATAMA BAŞVURU ŞARTLARI

Vakfiye şartlarına göre Yönetici olabileceğine dair yetkili asliye hukuk mahkemesinden alman kesinleşmiş mahkeme kararı,

Öğrenim belgesi,

Adli sicil kaydının olmadığına ve sağlıklı olduğuna dair yazılı beyanı,

İkametgâh belgesi ve nüfus kayıt örneği istenmektedir.

Başvurular gerekli incelemeler yapıldıktan sonra atama yapılmak üzere Vakıflar Meclisine sunulacaktır.

Birden çok Yöneticilik talebi olması halinde Vakıflar Meclisi, öncelikle vakfiye şartlarını dikkate alacak, vakfiyede aranan şartlarda bir eşitlik söz konusu ise vakfın iş ve işlem kapasitesi, atanacak kişinin öğrenim durumu, adayların yerleşim yeri vb. hususların değerlendirerek karar verecektir.

Başvuru ilanı için tıklayınız:

pdf.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler