1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. DİĞER PERSONEL ALIMLARI

  4. Van Edremit SYDV Memur Alımı Yapıyor lisans Mezunu-Büro Görevlisi Haziran 2019
Van Edremit SYDV Memur Alımı Yapıyor lisans Mezunu-Büro Görevlisi Haziran 2019

Van Edremit SYDV Memur Alımı Yapıyor lisans Mezunu-Büro Görevlisi Haziran 2019

Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü tarafından Van Edremit SYDV için kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Peki, memur alımına kimler başvurabilir? Başvurular ne zaman sona erecek?

A+A-

Van Edremit SYDV büro görevlisi kadrosuna yerleştirilmek üzere 1 (bir) Memur alımı gerçekleştiriyor. Son başvuru 28 Haziran 2019 olan Memur alımına ait tüm detayları haberimizde paylaşıyoruz.

Memur alımına kimler başvuru yapabilecek?

Van Edremit SYDV memur alımına başvurmak isteyen adayların; En az Lisans Mezunu olup: Sosyoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler bölümlerinin birinden mezun olması şartı aranıyor. Ayrıca 2018 yılı Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi(ÖSYM) tarafından yapılan geçerli Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 Puan türünden en az 60 puan almış olması gerekiyor. En az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabilmesi, Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olması, herhangi bir SYDV bünyesinde en az 1 (Bir) yıl çalışmış olması ve Office programlarını iyi derece de kullanabilmek aranılan şartlar arasında yer alıyor.

Memur alımında adaylardan başvuruda istenilen belgeler neler?

Memur alımına başvuracak adaylardan Nüfus cüzdanı sureti, 2 adet vesikalık fotoğraf, Diploma, Sabıka kaydı, Erkek adaylar için askerlik belgesi, Sağlıklı olduğuna dair heyet raporu, Ehliyet ve İkametgâh belgesi isteniyor. Adayların yabancı dil bilgisi, iş deneyiminin olması mülakat aşamasında tercih sebebi olarak değerlendirilecek.

Son başvuru tarihi 22 Haziran 2019 olarak belirtilen ilana adaylar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesinden başvuru yapabilecek. Evrak Teslimi Şahsen yapılacak olup Kargo, Posta yolu vb. ile evrak teslimi alınmayacak.

Microsoft programlarını aktif olarak kullanabilmek ve bunu Millî Eğitim Bakanlığı Kurumlarınca veya Üniversitelerce verilen sertifika ile belgelendirmek. Adayların bilgisayar bilgi, tecrübe ve kullanımları uygulamalı olarak değerlendirilecektir.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler