1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Van Emniyet Müdürlüğü Kamu İşçisi Alıyor Mart 2019
Van Emniyet Müdürlüğü Kamu İşçisi Alıyor Mart 2019

Van Emniyet Müdürlüğü Kamu İşçisi Alıyor Mart 2019

İŞKUR tarafından yayımlanan ilana göre Van Emniyet Müdürlüğü kendi bünyesinde çalışacak 2 (iki)  kamu işçisi alımı gerçekleştirecek. Kamu işçisi, kamu personeli alımlarına My Memur sitesinden ulaşabilirsiniz.

A+A-

Van Emniyet Müdürlüğüne alınacak kamu işçisi beden işçisi unvanıyla işe alınacak. Alımı yapılacak kamu işçisi alımına başvuracak adaylardan 1’i kişisel durumu engelli olanlar bir diğerine ise kişisel durumu terörle mücadelede yaralanmış (tmy) olanlar başvuru yapabilecek.

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilana göre Van Emniyet Müdürlüğüne başvuracak adaylardan ayrıca; Askerliğini Yapmış veya muaf olması, Kamu haklarından mahrum bulunmaması, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olması isteniyor. Ayrıca görevine devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmaması, yaptırılacak Arşiv araştırması olumlu olması, Engelliler için gerekli sağlık kurulu raporu almış olması isteniyor. Başvuru yapacak adayların Başvuru yaptığı il sınırları içerisinde son 1 yıldır ikamet ediyor olması şartı aranıyor.

Kamu işçisi alımı için adaylar 15 Mart 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirecekler. Engelli kamu işçisi alımı için adaylar 00004877669, terörle mücadelede yaralanmış (tmy) olanlar 00004877610 ilan numarası ile başvuru yapacaklar. Başvurular İŞKUR İl Müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabilecekler.

Van Emniyet Müdürlüğü kamu işçisi alımında adaylar başvuru sonrası kuraya tabi tutulacak. Kura ise 1 Nisan 2019 tarihinde yapılacak.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler