Van’da “İnsan, Bilim Ve Doğa” Temalı Seminer

Van Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi işbirliğiyle Çocuk Evleri Sitesi ile Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi...

35624
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Van Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi işbirliğiyle Çocuk Evleri Sitesi ile Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü bünyesinde hizmet alan çocuklara yönelik “İnsan, Bilim ve Doğa” temalı seminer düzenlendi.

Çevre Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Harun Aydın tarafından Şerif Onat Sosyal Hizmet Merkezinin konferans salonunda verilen semine Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Cahit Eldemir de katıldı. Burada konuşan Eldemir, Bakanlık olarak gençlerin hayata hazırlanması çalışmalarına çok önem verdiklerini söyledi. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı kuruluşlardan hizmet alıp hayata hazırlanan çocukların sosyal hayata uyumlarını kolaylaştırıcı faaliyetler kapsamında kişisel gelişimlerine de katkıda bulunmak amacıyla bu tür buluşmaların gerçekleştirildiğini dile getiren Eldemir, çocukların kuruluş ortamından sosyal hayata adım attıkları an çeşitli sorunlarla karşılaşabildiklerini, bu zorlukların gençlerde bir tahribata yol açmadan aşabilme yetkinliğini kazandırmak üzere yola çıktıklarını kaydetti.

Daha sonra Doç. Dr. Harun Aydın tarafından gençlere seminer verildi.

Van’da "İnsan, Bilim Ve Doğa" Temalı Seminer

İHA

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!