1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. VGM En Az İlkokul Mezunu Yönetici Alımı Yapıyor! 12 Nisan 2018
VGM En Az İlkokul Mezunu Yönetici Alımı Yapıyor! 12 Nisan 2018

VGM En Az İlkokul Mezunu Yönetici Alımı Yapıyor! 12 Nisan 2018

Başbakanlık, Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafında Diyarbakır Vakıflar Bölge Müdürlüğü’ne en az ilkokul mezunu yönetici ataması yapılacağı duyuruldu. En az lise mezunu yönetici alımında özel şartlar yer alıyor. VGM ilan metni için tıklayınız.

A+A-

Amasya ilinde kurulu mülhak Cidde Muhafızı Rahtuvan Mehmed Paşa Vakfı'na sadece tevliyete ehil kesinleşmiş mahkeme kararı ile başvuran evlatları arasından yönetici atanacaktır. İlan metni Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından yayımlandı.

Vakıflar Genel Müdürlüğü, Diyarbakır Vakıflar Bölge Müdürlüğü’nün duyurusunda Vakıflar Genel Müdürlüğünce temsilen yönetilen Amasya İlinde kurulu mülhak Cidde Muhafızı Rahtuvan Mehmed Paşa Vakfı'na yönetici atanacağı duyuruldu.

Yönetici atama şartları nelerdir? Yöneticiliğe atanmak isteyen medeni hakları kullanma ehliyetine sahip, en az ilkokul mezunu adayların dilekçe ekinde aşağıdaki belgelerle birlikte 27 Nisan 2018 tarihine kadar Tokat Vakıflar Bölge Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir.

Vakfiye şartlarına göre yönetici olabileceğine dair yetkili asliye hukuk mahkemesinden alınan kesinleşmiş mahkeme kararı, Öğrenim belgesi, Adli sicil kaydının olmadığı ve sağlıklı olduğuna dair yazılı beyanı, İkametgâh belgesi ve nüfus kayıt örneği

Başvurular gerekli incelemeler yapıldıktan sonra atama yapılmak üzere Vakıflar Meclisine sunulacaktır.

Birden çok yöneticilik talebi olması halinde Vakıflar Meclisi, öncelikle vakfiye şartlarını dikkate alacak, vakfiyede aranan şartlarda bir eşitlik söz konusu ise vakfın iş ve işlem kapasitesi, atanacak kişinin öğrenim durumu, adayların yerleşim yeri vb. hususları değerlendirerek karar verecektir. Duyuru metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler