1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. VGM En Az İlkokul Mezunu Yönetici Ataması Yapıyor 6 Şubat 2018
VGM En Az İlkokul Mezunu Yönetici Ataması Yapıyor 6 Şubat 2018

VGM En Az İlkokul Mezunu Yönetici Ataması Yapıyor 6 Şubat 2018

Başbakanlık, Vakıflar Genel Müdürlüğü VGM tarafında Mardin Vakıflar Bölge Müdürlüğü’ne en az ilkokul mezunu yönetici ataması yapılacağı duyuruldu. EN az lise mezunu yönetici alımı için özel şartlar bulunmaktadır. VGM ilan metni için tıklayınız.

A+A-

Mardin İlinde Mülhak Mehmed Ali Efendi Bin Abdülfettah Efendi (Şeyh Mehmed Ali Ensari) Vakfı’na tevliyete ehil vakıf evlatları arasından yönetici atama İlanı Vakıflar Genel Müdürlüğü VGM  tarafından yayımlandı.

​İlanda adı geçen Mehmed Ali Efendi Bin Abdülfettah Efendi vakfına yönetici olmak isteyenlerin Vakıflar Yönetmeliğinde belirtilen belgelerle birlikte 23 Şubat 2018 tarihine kadar Diyarbakır Vakıflar Bölge Müdürlüğüne Başvurmaları gerekmektedir.

VGM duyurusu şu şekildedir; Vakıflar Genel Müdürlüğünce temsilen yönetilen Diyarbakır İlinde kurulu mülhak Mehmed Ali Efendi Bin Abdülfettah Efendi (Şeyh Mehmed Ali Ensari) Vakfı' na yönetici atanacaktır.

Yöneticiliğe atanmak isteyen medeni hakları kullanma ehliyetine sahip, en az ilkokul mezunu adayların dilekçe ekinde aşağıdaki belgelerle birlikte 23 Şubat 2018 tarihine kadar Diyarbakır Vakıflar Bölge Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir. VGM başvuru belgeleri ve  duyuru metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler