Yahyalı Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonuna Teşekkür Belgesi

Sağlıkta Kalite standartları kapsamında yılda iki kez yapılan öz değerlendirmenin kış dönemi değerlendirmesi tamamlandı.

12471
Daha Fazla Göster

Sağlıkta Kalite standartları kapsamında yılda iki kez yapılan öz değerlendirmenin kış dönemi değerlendirmesi tamamlandı. İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Mustafa Semih’in de katılımıyla Başhekimlik bünyesinde çalışan 10 kişilik ekiple bütün Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonları yerinde ziyaret edilerek gerçekleştirilen denetimlerde, 24 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu kıyasıya yarıştı.

Değerlendirmede puanlamada kullanılan parametreler; Ambulansların günlük kontrolü, Ekipmanın hasta güvenliğini sağlayacak özellikte olması, Ambulansların temizliği ve dezenfeksiyonu, Ambulansın vaka yerine ulaşması ile ilgili teknik donanım bulunması, Hasta mahremiyetini sağlama konuları gibi konular yer aldı.

Aynı zamanda eğitimde verilen öz değerlendirme turu 112 çalışanları tarafından da beğeni ile takip edildi. Öz değerlendirme turunda en yüksek puanı Yahyalı Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu aldı. İl Sağlık Müdürü Dr. İsmail Kılıç, İl Sağlık Müdür Yardımcısı Hayrettin Veyisoğlu, İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Elif Mucuk, Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Dr. Pınar Yaman, İl Ambulans Servisi ve Komuta Kontrol Merkezi Başhekimi Dr. Mustafa Semih, Başhekim Yardımcısı Dr. Nuran Kenan Kurt ve 112 çalışanlarının katılımı ile Belsin’de bulunan İl Ambulans Servisi Başhekimliği ve Komuta Kontrol Merkezinde bir tören düzenlendi. Gerçekleşen törende en yüksek puanı alan Yahyalı Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu Ekibine İl Sağlık Müdürü Dr. İsmail Kılıç tarafından teşekkür belgesi verildi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Yahyalı Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonuna Teşekkür Belgesi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!